Motley znaczy różnorodny. Jedna marka, tak wiele możliwości. Jak to możliwe? Tylko w u nas to Klient decyduje o tym jak mają wyglądać jego notesy. Kolor oraz rodzaj oprawy okładki, zapięcie na gumkę,  tasiemka, wyklejka, zaokrąglone narożniki? To wszystko bez problemu do wykonania, a do tego w standardzie, bez jakiejkolwiek dopłaty. Motley to notesy tworzone dla Ciebie! Zaintrygowany? Poznaj wszystkie możliwości i mnogość konfiguracji! Oddajemy do dyspozycji specjalny konfigurator.

 

Notes to niemal podstawowy element wyposażenia każdego biurka zarówno w domu jak i w pracy. W naszej ofercie można znaleźć wiele modelów notesów reklamowych zarówne te drukowane offsetowo jak i gotowe modele na których nanosimy nadruk różnymi technikami znakowania. Mnogość modeli i opcji daje szeroki wybór jednak co zrobić w sytuacji gdy chcemy mieć unikalny model zaprojektowany według własnych potrzeb? Unikalny gadżet reklamowy wykorzystany przez Klientów. Notes którego z pewnością nie będzie posiadał nikt inny? Z pomocą przychodzi nam firma Motley której jesteśmy oficjalnym dystrybutorem.

Nowoczesne wygodne wzornictwo! Nowoczesny wzór, kolorowe tworzywa, szlufka na długopis i koperta na rzeczy osobiste tworzą z Motleya notesy nie tylko ładne ale i wygodne! Mnogość materiałów i opcji daje blisko 50 000 możliwości! Wytłoczone logo, własna tasiemka oraz wklejka z dowolnym nadrukiem sprawią, iż Twój Motley będzie niepowtarzalny! Dzięki kreatorowi każdy może przenieść swoje pomysły na realny projekt! W razie pytań lub wątpliwości służymy pomocą.

Przejdź do serwisu dedytkowanego lub bezpośrednio do kreatora on-line