Muzyka odgrywa w życiu każdego człowieka bardzo istotną rolę. Niezależnie od wieku, płci, upodobań i stylu słucha jej każdy – rock, pop, jazz, muzyka poważna… Wsiadając do autobusu i jadąc do pracy, łatwiej jest policzyć osoby bez słuchawek w uszach, niż tych, którzy je mają. A na plaży czy też wieczorem w parku? Szczególnie w dużych miastach z niewielkich mobilnych głośników wydobywa się muzyka, która uprzyjemnia chwile spędzone w gronie przyjaciół.

Możesz być ze swoimi klientami w drodze do pracy, na wakacje i do szkoły, w parku podczas spaceru, na ścieżce rowerowej w trakcie codziennego treningu, na siłowni, a także podczas weekendowych imprez. Oto reklama w rytmie rocka, popu, jazzu, a nawet heavy metalu, czyli słuchawki i głośniki Boompods.

glosniki boompods z nadrukiem

Zawsze i wszędzie, gdzie coś się dzieje

Trudno sobie wyobrazić imprezę, nawet tę plenerową, bez dobrej muzyki. Co zrobić, kiedy nie mamy dostępu do prądu, laptopa czy też kina domowego? Współczesny człowiek ma swoje sposoby – mobilny głośnik! Najlepiej, kiedy oferuje wspaniałe, głośne dźwięki, głębokie basy i wysokie tony. Nie mniej ważny jest design, czyli efektowny kształt, przyciągający uwagę kolor, ale też niewielki rozmiar. Warunki te doskonale spełniają głośniki Boompods, których wygląd zmieniamy na potrzeby reklamy Twojej firmy. To urządzenia bezprzewodowe, z inteligentnym panelem dotykowym, o wysokiej klasie szczelności i odporności na wilgoć. A na nich…Twoje logo i nazwa Twojej firmy. Nikt już nie będzie miał wątpliwości, skąd Twój klient ma taki designerski gadżet.

glosniki boompods z nadrukiem

Bez Ciebie nie idę

Możesz zapomnieć kluczy, parasola, II śniadania i kawy, ale nigdy nie zapomnisz z domu słuchawek. Bezwarunkowy odruch chwytania za nie, kiedy już otwieramy rano drzwi wyjściowe, często już mamy je w uszach. Słuchawki stały się naszą drugą parą uszu. Wykorzystajmy więc to muzyczne uzależnienie Twoich klientów.

Boompods oferuje nie tylko głośniki, ale również słuchawki i to w wielu wariantach. Są bezprzewodowe słuchawki Bluetooth z magnetycznym klipem ułatwiającym noszenie i ze zintegrowanym mikrofonem, podświetlane słuchawki z 3 trybami świecenia, doskonale dopasowujące się do kształtu głowy, słuchawki nauszne z mocnymi podwójnymi głośnikami i dedykowane specjalnie dla osób aktywnych słuchawki odporne na pot i z wbudowanym panelem do sterowania dźwiękiem. A na nich Ty – Twoje logo i nazwa firmy.

Reklamuj się w rytm muzyki! Bądź tam, gdzie coś się dzieje, przebywaj zawsze blisko swoich klientów!