Kubki i filiżanki stanowią jeden z popularniejszych gadżetów reklamowych. Są praktyczne, przydadzą się każdemu, a przy okazji można na nich zrealizować wiele ciekawych projektów. Zatem nic dziwnego, że technik barwienia i nanoszenia nadruków na porcelanę jest coraz więcej.

 

Do innowacyjnych technik barwienia porcelany należy Hydrocolor, który pozwala na tworzenie unikatowych projektów oraz zachowanie intensywności barw, które tak skutecznie przykuwają uwagę. Biały kubek przy pomocy nowoczesnych urządzeń w kilka chwil nabiera barw, stając się Twoim nośnikiem reklamy.

 

Agencja reklamowa - Wrocław

 

Precyzyjne wykonanie

Technika Hydrocolor pozwala na mechaniczne barwienie kubków na wybrane kolory Pantone, co sprawia, że każda ze sztuk jest w identycznym stopniu precyzyjnie wykonana. Maszyna stosuje specjalne algorytmy, a więc osiągnięcie idealnej powtarzalności jest dużo łatwiejsze. Wpływa to również na szybkość realizacji zamówienia, dzięki czemu w krótkim czasie można wdrożyć nowe produkty reklamowe do swojej kampanii.

 

Kubki i filiżanki mogą być barwione zarówno na zewnątrz, jak również wewnątrz, co znacząco zwiększa ilość możliwości ich dekoracji. Hydrocolor wykonywany jest przez nas na wybranych modelach, z którymi można zapoznać się tutaj

 

Możliwości jest wiele, w związku z czym wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych projektów nie stanowi w tym przypadku najmniejszego problemu. Możemy zastosować Hydrocolor z piaskowaniem, Hydrocolor w połączeniu z kalką ceramiczną czy też kalką organiczną, a także Hydrocolor na dnie szklanki.

 

Agencja Reklamowa - Wrocław

 

Minimum 250 godzin trwałości koloru

Warto podkreślić, że barwienie porcelany techniką Hydrocolor gwarantuje bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością, co stanowi niewątpliwe istotny aspekt, szczególnie iż są to przedmioty, których używamy na co dzień do picia napojów. Barwniki posiadają odpowiednie atesty, które potwierdzają możliwość ich wykorzystywania przy kontakcie z żywnością. Ponadto, zachowują one swoją trwałość minimum 250 godzin przy zmywaniu w temperaturze do 60 st. C. Odporność na uszkodzenia mechaniczne jest ograniczona, ze względu na utrwalanie Hydroglazury w niższej temperaturze niż w przypadku szkliwa ceramicznego. W tym przypadku liczy się jednak efekt końcowy, czyli intensywność barw, bogate wzornictwo i nienaganna estetyka.

 

Do kubków niezwykle często podchodzimy z ogromnym sentymentem. Technika Hydrocolor umożliwia stworzenie nie tylko unikatowego nośnika Twojej reklamy, ale również atrakcyjnej ozdoby kuchni czy firmowego biurka.

 

Reklama w Twoim kolorze!