Być może zastanawiasz się właśnie nad ciekawym gadżetem firmowym, którym chciałbyś obdarować swoich klientów czy pracowników. Przeglądasz ofertę dostępnych produktów i wydaje Ci się, że nic Cię już nie zaskoczy – przez co Ty nie zaskoczysz innych. A przecież, chciałbyś się wyróżnić, wzbudzić emocje, postawić na coś zupełnie innowacyjnego ale praktycznego! Jeśli powoli tracisz nadzieję, znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Poznaj naszą nowość – bidony wyprodukowane z cukru!

Pierwszy bidon reklamowy w 100% biodegradowalny

Bidony BIO zaprojektowano z myślą o ochronie środowiska naturalnego, jako alternatywa dla tradycyjnego plastiku, który pozyskiwany jest z ropy naftowej. Proces produkcji bidonów zaczyna się od uprawy trzciny cukrowej, z której otrzymuje się cukier a z niego etanol. To właśnie na tym etapie, etanol zostaje przekształcony w Braskem® Green Polyethylene. Warto zaznaczyć, że podczas procesu wytwarzania tego surowca z atmosfery pochłaniane są duże ilości dwutlenku węgla, co znacząco przyczynia się do redukcji ilości gazów cieplarnianych. Bidony BIO posiadają w swoim składzie także specjalny dodatek Eco-Pure, dzięki któremu po wyrzuceniu bidonu do kompostu ulegnie on szybkiemu rozkładowi.

Dwa modele – kilkanaście wariantów kolorystycznych

Producenci bidonów BIO oferują dwie pojemności: 600 ml oraz 750ml, które dostępne są w czterech neutralnych kolorach oraz z dodatkową możliwością wyboru kolorystyki zakrętki i ustnika. Ich lekka konstrukcja oraz ergonomiczny kształt sprawia, że z powodzeniem można je zabrać ze sobą wszędzie. Idealnie sprawdzą się nie tylko na spacerze, ale również w podróży czy pracy. To wszystko sprawi, że pokochają go nie tylko miłośnicy produktów eko, ale także każdy kto ceni sobie wygodę oraz praktyczność.

Oznakuj jak chcesz i gdzie chcesz.

Jeśli po lekturze niniejszego wpisu wydaje Ci się, że bidony BIOdegradowalne to „strzał w dziesiątkę”, być może zaskoczy Cię również informacja, że można znakować je praktycznie na całej ich powierzchni, bądź też w wybranym miejscu. Dodatkowo, możliwość wykorzystania aż 10 dowolnych koloru nadruku, rozbudzi wyobraźnię niejednego marketingowca czy grafika. Nie czekaj, zdobądź swoje BIO bidony już dziś.

Minimalne zamówienie na bidony to 100 sztuk.