Pij minimum 2 litry wody dziennie – nakazują specjaliści – dla zdrowia, dobrego samopoczucia i prawidłowego funkcjonowania Twojego organizmu. Woda jest niezbędna do życia, do życia Twojej firmy niezbędna jest natomiast dobra reklama – orzeźwiająca i przyciągająca uwagę. Połączyliśmy te dwa aspekty – źródło życia Twoich klientów, jak i Twojej firmy.

Butelki wielokrotnego użytku z nadrukiem to kolejna propozycja gadżetu reklamowego, który jest praktyczny, funkcjonalny, prawie niezbędny Twoim klientom. Są odpowiednikiem sportowych oraz outdoorowych bidonów, jednak mają inne przeznaczenie oraz zostały wykonane z innych materiałów – szkła borokrzemowego i biodegradowalnego kopoliesteru.

Okazja do reklamy przez 365 dni w roku

Bidonów sportowych używa się sporadycznie, tylko podczas treningu i wysiłku fizycznego. Butelki wielokrotnego użytku EQUA dedykowane są dla każdego, nie tylko dla ludzi aktywnych i sportowców. Dobrze jest mieć wodę zawsze pod ręką, szczególnie podczas upałów – w pracy, na spacerze, w szkole, na uczelni, w centrum handlowym czy w podróży. Butelki EQUA to praktyczny gadżet przeznaczony do użytku codziennego, a więc Twoja marka towarzyszyć może klientowi przez cały dzień i cały rok. To idealny nośnik reklamy, który dodatkowo fantastycznie się prezentuje.

Nie taka zwykła butelka

Należy przyznać, że współczesne społeczeństwo uwielbia gadżety i chętnie sięga po nowości na rynku. Butelki wielokrotnego użytku EQUA zachwycają nowoczesnym designem, unikalną kolorystyką, a przede wszystkim nieograniczonymi możliwościami wykorzystania. Świetnie wpisują się w politykę firmy, która stawia na ochronę środowiska i podejmuje działania mające na celu zmniejszenie ilości odpadów.

Butelki występują w dwóch wariantach. Jedna z opcji to butelka z biodegradowalnego kopoliesteru, która nie przejmuje zapachów, a także jest odporna na temperaturę do 100 st. Celsjusza. Jest lekka i trwała, na skutek wielokrotnego mycia nie matowieje, pozwala zachować smak i zapach napoju.

Drugi wariant to butelka ze szkła borokrzemowego, cechująca się odpornością na wysokie temperatury oraz środki chemiczne. Jest to produkt naturalny i tym samym przyjazny środowisku oraz człowiekowi. Wyróżnia ją niezwykle estetyczny, nowoczesny, ale też minimalistyczny design.

Czy to nie odpowiednie miejsce na Twoje logo? Kolejny gadżet reklamowy, tym razem inny niż wszystkie – towarzysz codzienności, podróży, spacerów i czasu wolnego. Swoją estetyką butelki przyciągają uwagę dzieci oraz dorosłych. Są niezastąpione w pracy, podczas wycieczek i spacerów, wysiłku fizycznego oraz w samochodzie. Interesuje Cię butelka z logo firmy? Zachęcamy do kontaktu mailowego.