Pamięć przenośna to wyjątkowo popularny gadżet reklamowy. Nie ma się co dziwić – jest jednym z najbardziej przydatnych i najczęściej używanych przedmiotów, które w dodatku często nosimy przy sobie. Dlatego jest to drobiazg, w którym leży wielka siła.

Zwykle ten niewielki, przenośny dysk na USB nie wyróżnia się niczym specjalnym – jest prostego kształtu, wykonany w stonowanych, klasycznych kolorach z przewagą czerni i szarości, wyposażony w mało oryginalne znaki szczególne. A przecież chodzi o to, aby przyciągał wzrok. Im bardziej jest unikalny, tym częściej ludzie spotkają się z naszym logiem. USB People to marka, która skupiła się właśnie na tym, żeby dostarczać klientom funkcjonalne gadżety, hołdujące nowoczesnemu i oryginalnemu wzornictwu.

USB people pendrive

Ludzka twarz

Linia przenośnych dysków nazwana USB People to seria kolorowych ludzików ze sprytnie schowaną pamięcią dla Twoich danych. Jak mówi sama marka – „Pamięci USB są dostępne w wielu różnych kształtach i rozmiarach, ale tylko nasze USB People mają ludzką twarz”. Przypominające nieco ludziki Lego, postaci te są zabawne i całkowicie unikalne – świetnie pasują na brelok, a co najważniejsze – zwracają na siebie uwagę.

Jaki jest człowiek USB?

Twórcy USB People postarali się, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nie tylko mamy wybór postaci – św. Mikołaja, lekarkę, policjanta, bizneswoman, pilota czy nauczycielkę, ale i dowolność kształtu, rozmiaru i rodzaju. Dostępnych jest kilka grup – Ball, Micro, Mini, Original, Rubber i Metal. Ludziki z serii Ball są wyposażone w sporą główkę – piłkę, do której sprytnie chowa się ich ciało i wtyczkę USB. Micro i Mini są szczególnie poręczne, Original mają kształt klasycznego ludzika z ruchomymi rękami i nogami, a Rubber różnią się od nich gumowymi, miękkimi główkami. Natomiast Metal zadowolą zwolenników prostoty i elegancji – błyszczące wykończenie i trzy klasyczne kolory (czarny, srebrny i złoty) sprawiają, że mogą używać ich prezesi i biznesmeni. 

Zabawa w personalizację

USB People to nie tylko pełna gama małych osobowości. To także możliwość stworzenia własnego, niepowtarzalnego ludzika. Dzięki internetowej aplikacji możemy wykreować naszą postać – określić kolor skóry czy włosów, wybrać fryzurę, dodać ubranko oraz znaki szczególne, zdecydować czy ma się śmiać czy zachować poważną minę oraz wreszcie – nanieść swojego logo firmowe czy napis. W ten sposób nasza marka może zyskać całkowicie unikalne gadżety, które pomogą jej być jeszcze bardziej rozpoznawalną. 

Ludziki USB mogą stanowić element, który wprowadzi nieco zabawy do naszego profesjonalnego życia.