Któż z nas nie kocha żelek? Małe, kolorowe, słodkie i do tego mięciutkie słodycze, które niezmiennie, od wielu pokoleń sprowadzają uśmiech na twarzach. Te małe łakocie cieszą zarówno dzieci jak i dorosłych. Nawet najbardziej zatwardziały przeciwnik słodkich przysmaków nie odmówi soczystym żelkom. Jak się okazuje słodycze te, cieszą się także dużą popularnością wśród spożywczych materiałów reklamowych. Niezliczona ilość form i smaków oraz możliwość brandowania opakowań, sprawia, że produkt ten służy celom promocyjnym praktycznie w każdej branży na rynku!

Firmowe żelki w 3 prostych krokach

Zdawać by się mogło, że żelki promocyjne mogą być gorszej jakości niż te dostępne w sklepach. Nic bardziej mylnego. Producent tych małych, gumowych słodkości, stawia na najwyższą jakość oraz szybkie terminy realizacji, które możliwe są, dzięki nowoczesnemu zapleczu produkcyjnemu. Żelki produkowane i pakowane są od podstaw, co oznacza nieograniczoną możliwość ich personalizacji. Nie ma potrzeby ograniczać się tylko do brandowania logiem opakowania, istnieje możliwość wyboru kształtu oraz smaku żelek. A jeśli żaden z sześciu smaków i ponad czterdziestu kształtów nie spełni naszych oczekiwań, możemy stworzyć własny.

Żelki szyte na miarę  

Jeśli uważasz, że żelki niekoniecznie sprawdzą się jako produkt promocyjny w Twojej branży, możesz się solidnie mylić. Nawet najbardziej wymagający projekt, kształt oraz z pozoru abstrakcyjny smak, może zostać zmieniony w soczystą, żelkową słodycz. Marzy Ci się żelek o smaku rozgrzewającego imbiru i chilli, a może wolałbyś postawić na żelki o smaku napoju energetyzującego? Znajdzie się również coś dla vegan, czyli żelki organiczne bez dodatku żelatyny. Jeśli do odpowiedniego smaku dodamy własny kształt i opakowanie – produkt ten zostanie zapamiętany, a dzięki temu Twoje działania promocyjne nie pójdą na marne.

Twój sukces zaklęty w żelku

Na końcu, warto zaznaczyć, że istnieje możliwość wyprodukowania żelków nawet ze 100% soku owocowego, co w dobie wszechobecnych „poprawiaczy” smaku, może zostać docenione przez firmy, które stawiają na jakość i kierują się zasadą transparentności w swoich działaniach, nie tylko marketingowych. Jeśli dodamy do tego przedstawione wyżej możliwości personalizacji tego produktu, chyba nikt nie będzie miał już wątpliwości, że żelki nie tylko smakują dobrze, ale sukces smakuje żelkami.