Jesteśmy społeczeństwem, które wyjątkowo mocno chce ułatwiać sobie codzienność. Im młodsze pokolenie, tym większe wymagania dotyczące szybkości i jakości przepływu danych oraz informacji. Współczesny świat opiera się na bezprzewodowej komunikacji, a smartfon jest naszą trzecią ręką. Nie bez powodu zatem ładowarki indukcyjne są coraz bardziej popularne. Podobnie jak telefony ułatwiają codzienne funkcjonowanie, Ty możesz w tym pomóc nie tylko sobie, ale też swoim klientom i pracownikom.

W kontakcie gdziekolwiek jesteś

Rozładowany smartfon i brak dostępu do prądu na biwaku, polu namiotowym czy podczas problemu z prądem w domu. Trudno jest sobie wyobrazić nawet kilka godzin bez telefonu, wiele osób stwierdza, że czują się w takiej sytuacji bardzo niepewnie, jak gdyby tracili grunt pod nogami. Ładowarka indukcyjna stanowi alternatywę dla tradycyjnych ładowarek, które musimy podłączyć do prądu.

Ładowarka indukcyjna działa na zasadzie indukcji elektromagnetycznej. Wyposażona została w cewkę nadawczą, wokół której powstaje pole elektromagnetyczne oddziałujące na cewkę odbiorczą, znajdującą się telefonie. Smartfon wystarczy położyć na ładowarce i gotowe, nie tracimy kontaktu ze światem.

Bezprzewodowe ładowarki indukcyjne pozwalają na ładowanie smartfonów niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz i czy masz dostęp do prądu. Są poręczne, mobilne i praktyczne, a także mają niewielkie rozmiary, można zabrać je wszędzie, zmieszczą się w damskiej torebce, męskiej saszetce, plecaku i  torbie podróżnej.

Spersonalizowana ładowarka indukcyjna

To, jak wygląda ładowarka indukcyjna, ma znaczenie, szczególnie że na rynku dostępne są w wielu wariantach. Twoje jednak będą wyjątkowe, oznakowane logo Twojej firmy. Doskonale sprawdzają się jako upominki dla pracowników, miły gest w kierunku partnerów biznesowych i zaskakująca niespodzianka dla klienta. Ładowarki indukcyjne z logo występują w wielu wzorach, kolorach i kształtach. Na każdym z nich może znaleźć się dowolny napis lub grafika, z którą kojarzona jest Twoja firma. To alternatywa dla standardowych gadżetów reklamowych, które są już znane Twoim klientom. Tym razem możesz ich zaskoczyć, zaproponować coś innego, co już najprawdopodobniej w najbliższej przyszłości będzie standardem.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail, minimalne zamówienie na ładowarki indukcyjne z logo to 100szt.