W ten sposób guru marketingu Jack Trout określił jedno z najważniejszych zadań stojących przed firmą chcącą osiągnąć rynkowy sukces. Kształtowanie właściwego wizerunku to proces trudny i długotrwały. Dlatego, jeśli wypracujemy już pomysł na własną oryginalność, to czy nie powinniśmy zadbać o to, by go w ciekawy i kreatywny sposób wszystkim zakomunikować?

Raz w ręku, na zawsze w pamięci!

Magiczna Kostka to trójwymiarowa wizytówka firmy, która łączy w sobie informacyjną i wizerunkową formę przekazu. To produkt reklamowy przykuwający uwagę odbiorcy na czas nieporównanie dłuższy
niż inne, a przy tym zabawny przedmiot wywołujący pozytywne emocje. Oryginalność, pomysłowość i interaktywność to cechy, które doskonale współgrają z przekazywaną treścią, budując u odbiorcy pożądany wizerunek marki.

Kostki wykonane są z plastikowych elementów, odpowiednio ze sobą połączonych naklejoną na nie, wydrukowaną na foliowanym papierze, grafiką. Dostępne w 17 wariantach – każdy model, rozkładany w różnych kierunkach, przybiera inne, często zaskakujące przestrzenne formy.

Magiczne kostki MAGIC CONCEPTS® zadziwiają pomysłowością, bawią, intrygują, budzą pozytywne emocje. Wspomagają budowanie świadomości marki i kształtowanie wizerunku firm w wielu krajach świata. Każda nasza magiczna kostka ma unikalną formę trójwymiarowej układanki, co sprawia, że odbiorcy koncentrują 100% uwagi na przekazie reklamowym. Magiczne kostki Magic Concepts® są cenione przez firmy za wysoką skuteczność i doskonałą jakość. Kostka reklamowa ma tę przewagę nad innymi gadżetami, że jest nośnikiem bogatej treści, a nad ulotką reklamową – że jest sympatycznym upominkiem, czyli najbardziej akceptowaną przez odbiorców formą reklamy.