Kalendarze

Zaawansowane Technologie, elektroniczne organizery czy smartfony nie uśmierciły kalendarzy. Terminarze i kalendarze reklamowe w formie papierowej nie odchodzą do lamusa – wciąż stanowią funkcjonalne narzędzie pracy i oryginalny gadżet promocyjny. Jest w czym wybierać: kalendarze biurkowe, ścienne (jedno-, dwu-, trójdzielne, proste, plakatowe), kieszonkowe i wiele innych.

W śród kalendarzy książkowych dostępnych w całej gamie wymiarów – od kieszonkowych aż po duże, biurkowe, niezmiennie dużą popularnością cieszą się kalendarze w formacie A5. Z roku na rok zyskują wiele udogodnień pozwalających klientom na jeszcze dokładniejsze zaplanowanie swojego czasu. Popularność zdobywają także wydana typu week & day, w których każdy tydzień znajduje się na rozkładówce, co ma służyć rozplanowaniu zajęć, a także jest powtórzony w układzie dziennym, co pozwala na prowadzenie obszernych notatek.

Podejmując decyzję o wyborze kalendarza, należy kierować się jego przeznaczeniem. Kalendarze bardziej osobiste służą robieniu notatek, ścienne dają zaś możliwość większego manewrowania grafiką i kolorystyką, dlatego też chętniej wybierane są jako upominek dla firm, które będą go mogły dobrze wyeksponować w biurze.

Produkujemy wszystkie typy kalendarzy reklamowych:

Kalendarze książkowe

Kalendarze ścienne:

Kalendarze biurkowe – piramidka

Kreatywne kalendarze

Kalendarzyki listkowe