Zapałki reklamowe Do kalkulacji

Praktyczna forma reklamy najczęściej spotykana  w hotelach i restauracjach. Z powodzeniem mogą jednak zareklamować firmy z innych branż. Zapałki reklamowe cechuje łatwopalność, ponieważ z łatwością podpalą niejednego klienta do przyjrzenia się bliżej prezentowanej ofercie. Oprócz praktycznych walorów – są także bardzo dobrym i prestiżowym nośnikiem firmowego wizerunku.  Nadruk w zależności od modelu wykonywany jest za pomocą druku offsetowego lub cyfrowego. W obu wariantach gwarantuje on kolorystykę w najwyższej jakości. Dodatkowo żywotność kolorów możemy zwiększyć stosując na projekcie aplę lakieru UV, złocenia, srebrzenia lub inne uszlachetnienia. W produkcji specjalnej mamy możliwość wykonania dowolnie zaprojektowanego opakowania.

Zapałki reklamowe – pudełka od 2500 szt.

STANDARD 5L

BestSeller! Te klasyczne zapałki reklamowe są naprawdę ponadczasowe. Dzięki eleganckiemu wzornictwu i niezliczonym możliwościom aranżacyjnym wniosą one Twój przekaz reklamowy w życie codzienne!

BX1

To mniejsza wersja klasycznych zapałek reklamowych. Podobnie jak model standard cechuje ją niezwykła ponadczasowość. Dzięki eleganckiemu wzornictwu i niezliczonym możliwościom aranżacyjnym wniosą one Twój przekaz reklamowy w życie codzienne!

BX5

To powiększona wersja modelu BX1 zawierająca wiekszą ilość zapałek. Dzięki eleganckiemu wzornictwu i niezliczonym możliwościom aranżacyjnym wniosą one Twój przekaz reklamowy w życie codzienne!

BMJ20 – książeczka

Klasyczne zapałki typu książeczka z dwoma rzędami zapałek po 10 szt. Dzięki eleganckiemu wzornictwu i niezliczonym możliwościom aranżacyjnym wniosą one Twój przekaz reklamowy w życie codzienne!

Zapałki reklamowe – pudełka od 1000 szt.

STANDARD

Klasyczne pudełko, w najbardziej popularnym formacie. W pudełku umieszczone są zapałki o standardowej długości z czerwonymi główkami. Opcjonalne zastosowanie uszlachetniania lakierem UV zwiększa trwałość pudełka i pozwala zachować na dłużej kolorystykę projektu.  W pudełku ok. 38 zapałek, o długości ok. 45 mm. Zapałki mają czerwone główki.

MINI

Praktyczne pudełko o niewielkich rozmiarach, z zadrukiem w pełnym kolorze. Umieszczona biała, kartonowa szufladka zawiera zapałki standardowej wielkości.

MICRO

MICRO – to najmniejsze pudełko w naszej ofercie. Jest wielkości kostki cukru! Składa się z zadrukowanej full kolor nakładki oraz białej, kartonowej szufladki w której umieszczone zostały miniaturowe zapałki. Z boku pudełka znajduje się pole z draską.

Pozostałe na zapytanie: TRIO, BLOCK, STICK,  GOLF i BEETLE

Zapałki reklamowe – książeczki od 1000 szt.

BOOK

Duża, składana książeczka, otwierana z boku. Zadruk z obu stron umożliwia umieszczenie informacji zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Książeczka zawiera 20 zapałek, ułożonych w dwóch rzędach

MINI BOOK

SMART

Wyjątkowa książeczka zawierająca 14 zapałek w 100% wytworzonych z ekologicznej drzewnej tektury, pochodzącej z procesu recyklingu.

LUX

Zapałki w tubach i kominkowe – od 5000 szt.

Zapałki kominkowe – 22B

Klasyczne zapałki kominkowe, długie.

Zapałki w tubie – Drum M

Klasyczne zapałki kominkowe, w tubie, rozmiar M.

Realizacje specjalne na zamówienie

KATALOG PDF:

Jeśli jesteś zainteresowany zapałkami reklamowymi użyj formularza znajdującego się na tej stronie do przesłania zapytania. W polu opisowym wpisz swoje wymagania.

Do kalkulacji