Zapałki reklamowe Do kalkulacji

Praktyczna forma reklamy najczęściej spotykana  w hotelach i restauracjach. Z powodzeniem mogą jednak zareklamować firmy z innych branż. Zapałki reklamowe cechuje łatwopalność, ponieważ z łatwością podpalą niejednego klienta do przyjrzenia się bliżej prezentowanej ofercie. Oprócz praktycznych walorów – są także bardzo dobrym i prestiżowym nośnikiem firmowego wizerunku.  Nadruk wykonywany jest za pomocą offsetu cyfrowego HP Indigo, który gwarantuje kolorystykę w najwyższej jakości. Dodatkowo żywotność kolorów  możemy zwiększyć stosując na projekcie aplę lakieru UV.

Nakład już od 1000 szt.!

Zapałki reklamowe – pudełka

MICRO

MICRO – to najmniejsze pudełko w naszej ofercie. Jest wielkości kostki cukru! Składa się z zadrukowanej full kolor nakładki oraz białej, kartonowej szufladki w której umieszczone zostały miniaturowe zapałki. Z boku pudełka znajduje się pole z draską.

MINI

Praktyczne pudełko o niewielkich rozmiarach, z zadrukiem w pełnym kolorze. Umieszczona biała, kartonowa szufladka zawiera zapałki standardowej wielkości.

STANDARD

Klasyczne pudełko, w najbardziej popularnym formacie. W pudełku umieszczone są zapałki o standardowej długości z czerwonymi główkami. Opcjonalne zastosowanie uszlachetniania lakierem UV zwiększa trwałość pudełka i pozwala zachować na dłużej kolorystykę projektu

TRIO

BLOCK

STICK

Pudełko posiada specjalne, podwójne ścianki szufladki. Zawiera zapałki o długości ok. 95 mm.

GOLF

CIGARETTE

BEETLE

Zapałki reklamowe – książeczki

BOOK

Duża, składana książeczka, otwierana z boku. Zadruk z obu stron umożliwia umieszczenie informacji zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Książeczka zawiera 20 zapałek, ułożonych w dwóch rzędach

MINI BOOK

SMART

Wyjątkowa książeczka zawierająca 14 zapałek w 100% wytworzonych z ekologicznej drzewnej tektury, pochodzącej z procesu recyklingu.

LUX

Jeśli jesteś zainteresowany zapałkami reklamowymi użyj formularza znajdującego się na tej stronie do przesłania zapytania. W polu opisowym wpisz swoje wymagania.

Do kalkulacji