Kalendarze Lediberg i Lanybook®- modnie i stylowo!

Kalendarze Lediberg

Lediberg to znany i czołowy producent kalendarzy na świecie. Bogate doświadczenie zdobyte na rynku niemal całego świata sprawa, że oferta tego producenta wpasowuje się w gusta niemal każdego klienta. Kalendarze i notesy odznaczają się doskonałą jakością wykonania, oryginalną stylistyką oraz funkcjonalnością. Producent wyróżnia trzy główne serie: Lanybook, Ivory oraz Appeel czyli kalendarze i notesy które drukowane są na papierze wykonanym z jabłek. Lediberg to kalendarze reklamowe w wielu wariantach: układzie dziennym, tygodniowym i tygodniowo – dziennym, w formatach od kieszonkowego do typowego A4, zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. Dostepne opcje znakowania produktów takie jak druk cyfrowy UV i Digital Edge, poprzez eksplozję barw i kolorów, pozwalają na osiągnięcie pełnej indywidualizacji. Wszystko po to, by kalendarze i notesy Państwa firmy były rzeczywiście unikatowe.

Kolekcja IVORY

Ivory Collection to linia kalendarzy i notesów, która od wielu lat zawładnęła sercami użytkowników na całym świecie.
Charakterystyczne cechy tej kolekcji to elegancki papier chamois, zaokrąglone narożniki bloku i oprawy, gumka zamykająca i uchwyt na długopis. Przejrzysty układ graficzny łączący funkcję kalendarza i notesu decyduje o popularności tej linii.

Kolekcja Lanybook®

Lanybook® łączy tradycję z nowoczesnością: to notesy i kalendarze, które są zarówno klasyczne, jak i innowacyjne. Przejrzysta grafika, tygodniowy rozkład, obszerna część na notatki. Gumka, w standardzie dostępna w 11 kolorach, to nie tylko dodatkowa funkcjonalność, ale też interesujący efekt estetyczny. Lanybutton – ruchomy znaczek przymocowany do gumki to opcjonalne miejsce do umieszczenia logotypu klienta. Produkty tej linii posiadają certyfikat FSC.

W naszej nowoczesnej, wyspecjalizowanej fabryce łączymy tradycyjne rzemiosło introligatorskie z możliwościami współczesnych materiałów i technologii. Dzięki temu możemy tworzyć notesy o niespotykanej jakości i finezji. W dynamicznym, cyfrowym świecie, notesy Lanybook® są wyrazem ponadczasowych wartości, które zawsze cenione były przez ludzi – indywidualności i niepowtarzalności.

Kolekcja Appeel®

Kolekcja Appeel została stworzona w oparciu o filozofię ekologiczną, która uznaje nadrzędną wartość natury. Kalendarze i notesy Appeel drukowane są na papierze jabłkowym – ekologicznym papierze produkowanym z komponentów powstałych podczas procesów przetwórstwa jabłek. To papier w 100% nadający się do recyklingu, nie zawierający chloru i metali ciężkich. Tak oto – dzięki opatentowanej i pionierskiej technologii – ze skórki jabłek i wyselekcjonowanych włókien roślinnych powstają innowacyjne, piękne i ekologiczne produkty. A dla mniej szlachetnych części jabłka rozpoczyna się nowe życie…

 

KATALOG 2021: