etui na karty

Etui na karty kredytowe - Gadżety reklamowe dla osób stawiających na praktyczne rozwiązania -

Chciałbyś obdarować Klienta praktycznym gadżetem reklamowym, który rzeczywiście będzie używał a nie schowa w szarym kącie szafy? Stawiając na praktyczne, lecz przede wszystkim dobre jakościowo rozwiązania masz szansę na zyskanie uznania w oczach Klienta. Idealnym praktycznym gadżetem reklamowym będzie etui zabezpieczające karty. Któż dziś ich nie posiada? Zastanawiasz się, dlaczego etui na karty z nadrukiem jest idealnym gadżetem reklamowym dla mężczyzn? Wielu z nich uwielbia nosić wszystko w kieszeniach. Często zamiast całości portfela wolą zabrać jedynie gotówkę i kartę. Dzięki etui na karty kredytowe będą mogli bezpieczniej przechowywać ważne dokumenty, ale też unikną nieuważnego rozrzucania ich po kieszeniach.

Dla osób dbających o bezpieczeństwo – Etui RFID

Znane oraz często wybierane dzisiaj karty bankomatowe zbliżeniowe niosą ze sobą pewne zagrożenie. Istnieje możliwość dokonania nieautoryzowanego odczytu danych z karty bankomatowej czy też kredytowej. Dzięki nowoczesnemu etui RFID karta zbliżeniowa jest w pełni zabezpieczona. Wyjmując kartę zbliżeniową jedynie w momencie dokonywania płatności, zyskują Państwo pełne bezpieczeństwo. Ten rodzaj etui na karty z nadrukiem z pewnością zostanie doceniony przez szerokie grono Twoich Klientów.

Dla osób posiadających wiele kart bankomatowych bądź kredytowych

Ozdobne etui na karty z logo są idealne zarówno dla osób posiadających jedną jak i wiele kart. Ozdobne modele są szczególnie popularne wśród osób ceniących nowoczesne i designerskie rozwiązania. Dzięki etui na karty bankomatowe i kredytowe mogą Państwo dać wolny wieczór swojemu portfelowi wypełnionemu po brzegi ważnymi dokumentami i spokojnie spędzić wieczór w zatłoczonym miejscu, nie martwiąc się o ich zagubienie. Dzięki jednemu, tak praktycznemu gadżetowi, kilka elementów jest w jednym, bezpiecznym miejscu.

Etui na kartę to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Obdarowując swojego Klienta prezentem tego rodzaju nie tylko dbasz o promocję swojej firmy i oferty swoich usług, ale też pokazujesz, jak ważny jest dla Ciebie Klient i jego bezpieczeństwo. Zyskasz nie tylko jego zaufanie, ale wykreujesz również dobry wizerunek, który z pewnością zostanie doceniony przez nowych oraz stałych Klientów.

16 z 19