Nasza firma marketingowa ma zaszczyt być partnerem technicznym Konturów we Wrocławiu– organizatora cyklicznych targów sztuki użytkowej. Następna edycja odbędzie się już w tę sobotę, 21. marca, na samo powitanie wiosny! Impreza będzie miała miejsce w Browarze Mieszczańskim, czyli jednym z najbardziej unikalnych miejsc poindustrialnych we Wrocławiu.
 

 

Jako firma, zajmująca się obsługą firm w zakresie produkcji materiałów promocyjnych, AdForce chętnie angażuje się także w projekty, które wspierają stronę kulturalną miasta. Jednym z takich wydarzeń są właśnie targi sztuki użytkowej, na których można zobaczyć nie tylko meble oraz designerskie dodatki i pozwiedzać wnętrza zabytkowego Browaru, ale także zjeść coś dobrego i posłuchać muzyki na żywo.

Kontury to unikalny projekt, który zbiera razem wyjątkowych projektantów mebli, dekoracji i innych przedmiotów, które są zaprojektowane w taki sposób, by być jednocześnie i ładne i użyteczne. Najczęściej designerzy, których spotkasz na Konturach pozyskują materiały z recyklingu, tworząc niesamowite, nigdzie niespotykane i oryginalne: krzesła, lampy, fotele, stoliki, obrazki, biżuterię i wiele wiele innych. Jeśli chcesz zobaczyć (i kupić) szafkę na wina, zrobioną z tytanowych turbin lub abażury z metalu i inne prawdziwe cuda na kiju – to będzie miejsce dla Ciebie. To także festiwal mebli z drewna. Warto zobaczyć te niecodzienne, designerskie przedmioty, choćby dla inspiracji. Takich mebli nie spotkasz w Ikei.

AdForce zaangażował się w wizualną stronę promocyjnych materiałów Konturów. Wydrukowaliśmy dla targów plakaty i wybraliśmy odpowiednie gadżety, na które została przez nas nałożona odpowiednia grafika i logo. Są to między innymi torby i notesy. Zadbaliśmy o to, by wszystkie te produkty były wykonane w najwyższej jakości – to w końcu targi sztuki użytkowej. A my jesteśmy przecież firmą, która na co dzień zajmuje się produkowaniem gadżetów, które łączą użyteczność z dobrym designem.


Do zobaczenia w sobotę! A jeśli dalej nie jesteście do targów przekonani – przyjdźcie na pyszne jedzenie. Kontury bowiem postanowiły połączyć się z Festiwalem Food Trucków i Zacnego Piwa. W końcu stara dobra Europa zawitała do Wrocławia! Będziemy mogli na świeżym powietrzu skosztować jadła od parudziesięciu mistrzów ulicznej kuchni. To nie byle jaka gratka, podobne wydarzenia artystyczno-kulturalne to niestety we Wrocławiu rzadkość. Dlatego serdecznie zapraszamy!