Niejednokrotnie pojawiające się nowości na rynku gadżetów, utwierdzały nas w przekonaniu, że branża reklamowa z niezwykłą łatwością dostosowuje się do panujących warunków. To samo możemy powiedzieć o produkcie jakim jest Długopis antybakteryjny znanego i cenionego włoskiego producenta Lecce Pen, które już teraz są absolutnym hitem sprzedażowym i bezapelacyjnym must have wśród produktów pierwszej potrzeby. Wykonane z opatentowanej mieszanki surowców, będą bezpiecznym i praktycznym produktem a zarazem idealnym nośnikiem reklamowym – bez względu na to czy pracujecie zdalnie czy w biurze.   

Długopis, który sam zwalcza bakterie.

Surowiec, z którego wykonano te niezwykłe długopisy posiada właściwości, które w nauce określono mianem biostatycznym. Efekt taki osiąga się poprzez połączenie tworzywa sztucznego z dodatkiem bakteriostatycznym, który hamuje wzrost i rozprzestrzenianie się mikroorganizmów w artykułach z tworzywa sztucznego, produkowanych poprzez formowanie wtryskowe. Badania nad tym innowacyjnym produktem, przeprowadzano zgodnie z normą ASTM 2149  z użyciem dwóch grup bakterii: wzorcowego szczepu gronkowca złocistego oraz E.coli. Co ciekawe, już po upływie 1 godziny tworzywo z którego wykonano długopis – wykazało efekt biostatyczny, a w przeciągu 24 godzin od zetknięcia z wyżej wymienionymi bakteriami redukowało je w 99,99%. Warto dodać, że jak wykazały testy – efekt biostatyczny utrzymuje się przez cały okres użytkowania długopisu antybakteryjnego.  

Gadżet reklamowy do działań specjalnych

Pomimo iż, coraz częściej odchodzi się od wykorzystywania plastiku w produkcji światowej, czasami jego zastosowanie jest niezbędne. Szczególnie gdy jego połączenie z odpowiednią mieszanką surowców spowoduje, że stanie się on najlepszą bronią w nierównej walce z wszechobecnymi zarazkami i wirusami, jak również przez wzgląd na codzienną higienę i bezpieczeństwo pracy. Wymiar ten, ma szczególne znaczenie zwłaszcza dziś. Dlatego też, w naszym przekonaniu, długopisy, które zawsze były jednym z najczęściej wybieranych gadżetów reklamowych – w wersji antybakteryjnej z logo to produkty, który powinny się znaleźć w każdej firmie.

W ofercie dostępne są dwa modele długopisów antybakteryjnychForte SafeTouch oraz Golff SafeTouch w przyjemnych pastelowych odcieniach: morelowym, różowym, turkusowym czy jasnym szarym. Znakowanie antybakteryjnych długopisów możemy wykonać zarówno na korpusie długopisu jak i klipie – z możliwością zastosowania druku cyfrowego full color bądź tradycyjnych technik – tampodruk czy sitodruk. Każda z wymienionych technik jest trwała i odporna na ślady użytkowania.
Już teraz zachęcamy Państwa do składania zapytań drogą mailową na adres: [email protected] bądź kontakt telefoniczny z naszym biurem handlowym pod numerem 71 798 00 11.

Jeśli szukają Państwo innych modeli długopisów reklamowych, oferta dostępna jest pod adresem: https://www.adforce.pl/2-upominki-reklamowe/3-artykuly-pismiennicze/