Nie da się ukryć, że czasy w których obecnie się znaleźliśmy, wymagają od nas wszystkich wielu zmian oraz dodatkowej pracy, którą musimy wykonać, aby dostosować się do nowej, trudnej rzeczywistości. Niespełna trzy miesiące wystarczyły, aby przewartościować nasze dotychczasowe perspektywy na przyszłość, stawiając je tym samym pod duży znakiem zapytania. U większości z nas pojawiła się niepewność jutra oraz uczucie strachu przed nieznanym. Świadomość ta, nie ominęła również szeroko rozumianej branży reklamowej. Będąc jej częścią, postanowiliśmy wspomóc Państwa firmy, robiąc to co umiemy najlepiej.

Pracujemy dla Was, zwiększając Wasze bezpieczeństwo

Działania, które podjęliśmy w ostatnich tygodniach, zaowocowały pomysłem na dostosowanie profilu naszej dotychczasowej działalności do obecnie panującej sytuacji na rynku. Wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom, a tym samym, chcąc wesprzeć Państwa firmy w codziennej pracy, przygotowaliśmy zestaw brandowanych materiałów ochronnych, pomocnych w walce z rozprzestrzenianiem się wirusa.

Maseczki, żele, długopisy antybakteryjne z logo

Funkcjonowanie firmy, przy wciąż obowiązujących restrykcjach sanitarnych, wymaga zastosowania dodatkowych środków ochronnych. Jednak ich wdrożenie nie musi być wcale trudne. W drodze do pracy Państwa pracowników, pomocne mogą być maseczki z nadrukiem czy żele antybakteryjne, dostępne w różnych pojemnościach. Z kolei, przy dostosowywaniu przestrzeni biurowej mogą Państwo wykorzystać specjalne bariery ochronne umożliwiające bezpieczny kontakt. Wyżej wymienione produkty oraz wiele innych znajdą Państwo w poniższej Ofercie Antykryzysowej, do zapoznania się z którą gorąco zachęcamy.

Informujemy, że wszystkie zgromadzone przez nas materiały nie posiadają właściwości medycznych i nie dadzą 100% gwarancji ochrony przed zakażeniem Covid-19, ale zwiększą szansę na zmaksymalizowanie bezpieczeństwa codziennej pracy. 

Pragniemy również dodać, że nadrzędnym celem, którym kierowaliśmy się tworząc poniższą ofertę, nie jest chęć zysku a próba podtrzymania działalności firmy oraz utrzymanie zatrudnienia pracowników.