Jak wskazują statystyki, aż co trzeci Polak dociera do pracy własnym środkiem transportu. Jeśli dodamy do tego okazjonalne wyjazdy do znajomych, rodziny czy na zakupy – okaże się, że znaczną część życia spędzamy za kierownicą samochodu. Na szczęście, istnieje sprytny, skuteczny i nienachalny sposób, aby wykorzystać ten czas do przeprowadzenia działań promocyjnych własnej firmy – korzystnych dla odbiorców i nie obciążających budżetu. Mowa o reklamowych zapachach samochodowych, które wykonujemy według Państwa pomysłu i projektu. Ta skuteczna forma reklamy teraz dostępna jest już od 100 sztuk.

Z jakim zapachem kojarzy się Twoja firma?

Węch i wzrok są jednymi z ważniejszych zmysłów jakimi obdarzyła nas natura. Przyjemne zapachy i wzory wywołują w nas euforie i pozytywne nastawienie do otoczenia. A niektóre  mogą kojarzyć się z konkretnymi ludźmi, sytuacjami czy miejscami.

Warto wykorzystać tę wiedzę przy komponowaniu własnej firmowej zawieszki samochodowej. Szczególnie, że teraz jest to możliwe w kilku prostych krokach:

·         Wybierz z jednego z 1400 wykrojników zapachów reklamowych, bądź stwórz własny aby dostosować do niego indywidualny projekt.

·         Dobierz zapach, które będzie identyfikował się z Twoją firmą i zadecyduj o jego stopniu nasycenia.

·         Dopełnij projekt graficzny Twojej samochodowej zawieszki reklamowej – jednym z 16 kolorów gumki.

·         Zamknij firmowy odświeżacz powietrza z logo w szczelnej folii barierowej – zapobiegającej utracie zapachu.

·         Stwórz barwny blister, do którego przypniemy indywidualną zawieszkę z zapachem Twojej firmy.   

 

zapachy reklamowe

 

Pachnąca promocja firmy zamknięta w zawieszce.

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej, jak wygląda realizacja projektu własnego firmowego zapachu samochodowego, bądź szukają Państwo inspiracji do jego stworzenia, już teraz zachęcamy do kontaktu z naszym biurem handlowym pod adresem e-mail: [email protected]. Chętnie pomożemy w doborze najlepszych rozwiązań promocyjnych dla Twojego biznesu z wykorzystaniem pachnących zawieszek reklamowych.

Szukasz innych pomysłów na gadżety motoryzacyjne, sprawdź nasze propozycje: https://www.adforce.pl/56-podroze-i-wypoczynek/61-do-samochodu/

Katalog PDF: