PIAP

 

 

 

PIAP

AdForce jest członkiem Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych zrzesza podmioty gospodarcze zajmujące się usługami i produkcją artykułów promocyjnych, importem, jak również firmy prowadzące działalność jako agencje reklamowe.

Członkami są przedsiębiorstwa sektora prywatnego i polskie oddziały zagranicznych koncernów, a wachlarz oferowanych przez nie usług obejmuje wszystkie rodzaje spotykanych na rynku artykułów promocyjnych. W szeregach Izby zrzeszone są największe i najważniejsze firmy z grupy dystrybutorów i producentów artykułów promocyjnych, ale także agencje reklamowe i opiniotwórcze media branżowe. Członkowstwo firm dysponujących dużym potencjałem gospodarczym, pozwala Izbie na silny lobbing na rzecz rozwoju i kształtowania branży artykułów promocyjnych.

Misja Izby:

Misją stowarzyszenia jest partnerskie stymulowanie rozwoju branży artykułów reklamowych i tworzenie prawnych, organizacyjnych i ekonomicznych warunków dla efektywnego funkcjonowania podmiotów działających na tym rynku. Wspieranie działań mających na celu popularyzację artykułu reklamowego w sektorze działań marketingowych.

Cele:

1. Kształtowanie i rozbudowa platformy komunikacyjnej pomiędzy grupą producentów/dystrybutorów/importerów artykułów reklamowych i agencjami reklamowymi;
2. Podnoszenie poziomu edukacji wśród członków PIAP i wszystkich firm działających w sektorze artykułów reklamowych;
3. Budowanie wizerunku produktu reklamowego jako skutecznego narzędzia w działaniach marketingowych firm.

AdForce w PIAP

Przystąpiliśmy do PIAP przede wszystkim dlatego, że czujemy się współodpowiedzialni za kształt rynku artykułów promocyjnych w Polsce. PIAP zaoferował w ostatnim czasie szereg ciekawych rozwiązań promujących gadżety i odzież jako formę reklamy a także lobbuje za zmianami nieprzyjaznych dla naszej branży przepisów fiskalnych . Do realizacji tych działań potrzebne są fundusze i jednogłośne działanie, dlatego z przyjemnością wspieramy PIAP dokładając swoją cegiełkę do prowadzenia akcji które pomogą całej naszej branży.

zaswiadczeniePiap  AdForce

 

Więcej o stowarzyszeniu:

http://piap-org.pl/o-izbie/