Notesy klejone Do kalkulacji

Zdarzyło Ci się kiedyś zrobić ważną notatkę na kartce, którą później zgubiłeś? Teraz Twoje kartki połączymy klejem i tak powstanie notes; od dziś nic już nie umknie Twojej uwadze.

Popularne formaty notesów klejonych

A4 A5 A6 A7 DL 95 x 95 mm

zobacz porównanie formatów >>

Gramatury papieru

80 g offset
90 g offset

Notesy drukowane są na wysokobielonym papierze offsetowym. Druk na tym papierze zapewnia bardzo dobrą jakość koloru.

Ilość kart w notesie

25, 50, 100

Różnorodność formatów

Zależnie od zapotrzebowania klientów realizujemy zamówienia notesów w 6 różnych formatach: A4 (297x210mm), A5 (210x148mm), A6 (148x105mm), A7 (105x74mm), DL (99 x 210mm) oraz 9,5×9,5cm (format dostosowany do często używanych standow na notesy – np z plexi). Formaty A4 i A5 mogą służyć jako bloki konferencyjne, mniejsze formaty jako podręczne notesy do zapisków.

Introligatornia

Notesy klejone są na górnej (krótkiej) lub bocznej (długiej) krawędzi specjalnym elastycznym klejem o wysokiej wytrzymałości. Na spodzie każdego notesu przyklejony jest karton, który usztywnia notes i zwiększa jego trwałość.

Dodatkowe możliwości:

Brak klejenia

Istnieje możliwość, aby notesy nie były klejone (luźne kartki) Opcja ta jest odpowiednia dla standów plexi na kartki notesowe. Brak klejenia jest też przydatny gdy notesowe kartki chcemy wykorzystać jako ulotki jednostronne lub papiery firmowe w mniejszym formacie.

Zaokrąglanie rogów

Chcesz notować na okrągło? Wybierz zaokrąglone narożniki, Twój notes nie musi być nudny! Oferta dostępna dla wybranych formatów.

Dziurkowanie

Na życzenie wykonujemy dwie dziurki na lewym marginesie umożliwiające wpięcie notesu w segregator. Oferta dostępna dla wybranych formatów.

Jeśli jesteś zainteresowany notesami klejonymi bez okładki lub chcesz otrzymać wycenę na druk o parametrach innych niż podane w powyższym cenniku użyj formularza znajdującego się na tej stronie do przesłania zapytania. W polu opisowym wpisz swoje wymagania.

Do kalkulacji

Notesy z nadrukiem – praktyczny gadżet reklamowy

Notes to bardzo popularny gadżet reklamowy, który doceniany jest przede wszystkim za praktyczność. Na co dzień przydaje się w wielu sytuacjach, zwłaszcza gdy trzeba zapisać istotne informacje. Doskonale spisuje się w pracy, w domu oraz w szkole. Z uwagi na wygodną formę, szczególnym zainteresowaniem cieszą się notesy klejone oraz spiralowane (np. szybko i bez problemu można wyjąć z nich pojedyncze kartki). Na gotowych notesach reklamowych dostępnych w naszej ofercie na okładce można dodatkowo nadrukować logo firmy. Na notesach drukowanych offsetowo możemy natomiast wykorzystać również karty wewnątrz i dostosować notes do swoich potrzeb wybierając format oraz liczbę kart w środku notesu. Jakie zalety wynikają z wyboru notesu reklamowego? Po części jest to na pewno zadowolenie klienta. Upominek zostanie doceniony, a co najważniejsze – z pewnością okaże się przydatny. Można go podarować każdej osobie, niezależnie od wieku czy płci, co także stanowi dodaną wartość marketingową. Tego rodzaju gadżet można dystrybuować w wielu miejscach: w urzędach, na poczcie, w biurach czy na uczelniach. W AdForce Wrocław notatniki dostępne są w różnej formie, chętnie doradzimy jaki model będzie najodpowiedniejszy dla danej akcji marketingowej.

Notesy z nadrukiem - rodzaje i formaty

Notes może przybierać rozmaite formy, jednak najbardziej popularne pozostają klasyczne rozwiązania, czyli notesy w formie zeszytu. Co najważniejsze, notatniki dostępne są w licznych rozmiarach – od małych, kieszonkowych, aż po większe formaty A5 lub A4. Możliwości są pod tym względem praktycznie nieograniczone, jednak najlepiej sprawdzają się zazwyczaj notesy o wielkości standardowego zeszytu bądź mniejsze. Dlaczego Notesy reklamowe okażą się dobrym gadżetem reklamowym? Podobnie jak na innych gadżetach reklamowych, można umieścić na nich logo i nazwę firmy w różnej formie. W zależności od modelu możemy wykonać nadruk w kolorze, grawer a nawet tłoczenie. W ten sposób notesy będą przemawiać do wyobraźni potencjalnych klientów. Użytkownik korzystając z notesu na co dzień cały czas podświadomie będzie skupiał wzrok na przemyconej nazwie marki lub producenta. Oswajanie się na co dzień z logo firmy sprawia, że klienci chętniej nabywają jej asortyment bądź korzystają z wybranych usług. Co najważniejsze cena notesów reklamowych nie jest wysoka, zwłaszcza gdy zamawia się większą ilość. Ogólna cena zależy przede wszystkim od liczby sztuk, wybranego modelu oraz ilości kolorów znakowania w przypadku notesów gotowych. Modele offsetowe dają możliwość nadruku w pełnym kolorze na całej powierzchni a nawet wykonania dziurek, dzięki czemu można je wpiąć do segregatora. Do wyboru oddajemy także odmienne gramatury papieru i wybór liczny kart w notesie. Notesy reklamowe stanowią praktyczny wybór, który bez wątpienia zostanie doceniony przez obdarowanych klientów. Jeżeli nie są Państwo do końca pewni, które formaty wybrać, chętnie podpowiemy, jakie notesy cieszą się największą popularnością oraz z jakich powodów warto po nie sięgnąć. Notesy klejone dostępne są z okładką lub bez okładki natomiast w notesach spiralowanych zawsze stosujemy okładkę drukowaną na grubszym, kredowym papierze. Jako dodatek możemy również wzmocnić notes dodając okładkę z PVC. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z rozbudowaną ofertą rozmaitych gadżetów reklamowych, w których skład wchodzą między innymi notesy z nadrukiem realizowanym na indywidualne zamówienie. Proponujemy atrakcyjne ceny na wszystkie modele w naszej ofercie oraz niezwykle bogaty wybór. Zamów już dziś notes reklamowy dla swojej firmy. Zapraszamy do współpracy!