O firmie

Siła Twojej reklamy w naszych rękach!

ofirmie

O nas

AdForce to dostawca i producent materiałów reklamowych wspierających marketing Twojej firmy. Nasza specjalizacja to gadżety, odzież i druk. Dopasujemy odpowiednie produkty reklamowe do Twoich działań promocyjnych. Następnie naniesiemy na nich Twoje logo za pomocą jednej z wielu dostępnych w naszej gamie technik nadruku. Tylko starannie dobrane i profesjonalnie oznakowane produkty działają na korzyść wizerunku Twojej firmy i kształtują jej obraz w oczach obecnych i potencjalnych klientów.

O ofercie

Internetowa baza adforce.pl ułatwi Ci poruszanie się po świecie produktów reklamowych – znajdziesz w niej ponad 10 000 artykułów. Możesz przebierać wśród najrozmaitszych gadżetów i różnorodnej odzieży, które z łatwością zmienimy na dopasowane do Twoich potrzeb produkty reklamowe. Umieść wybrane przedmioty w koszyku kalkulacji, który trafia do nas i umożliwia szybkie przygotowanie oferty. Skraca to czas Twojego oczekiwania na odpowiedni rodzaj obsługi. Na pewno ucieszy Cię fakt, że nie musisz się logować ani rejestrować.

Obsługujemy zarówno firmy, które mają już doświadczenie i doskonale wiedzą czego chcą, jak i te, które potrzebują inspiracji i pomysłów. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

Współpracujemy ze wszystkimi największymi dostawcami upominków z Europy, Chin i krajów Dalekiego Wschodu oraz polskimi producentami.  Jeśli czegoś u nas nie znajdziesz, gwarantujemy Ci, że dokonamy wszelkich starań, abyś otrzymał to, o czym myślisz – możliwość produkcji na indywidualne zamówienie daje usługa AdForce Go Asia!.

Nasze wartości

To przede wszystkim staranność w wykonywaniu zleceń. Zlecając nam zadanie, możesz mieć pewność, że realizacją zajmie się wyspecjalizowany zespół, który zadba o szczegóły. Kolory wydruków i ich jakość będą zgodne z wytycznymi. Wkładamy dużo energii w to, aby tworzyć spójne projekty, doskonale dopasowane do wymagań kampanii – dlatego jesteśmy dumni z naszych dotychczasowych realizacji i współpracy z rozmaitymi klientami – możesz sprawdzić nasze zamiłowanie do piękna, designu i reklamy oglądając przykłady w portfolio.

Blog

Jesteśmy na bieżąco z powstającymi trendami oraz rozwojem techniki, które mają wpływ na wygląd, jakość i rodzaj reklamy. Prowadzimy bloga, który jest swoistym informatorem i przekaźnikiem ciekawostek na temat świata gadżetów. Skupiamy tam nowinki, odkrycia i przykłady zastosowań rozmaitych produktów reklamowych oraz dzielimy się praktyczną wiedzą związaną z funkcjonowaniem marketingu wykorzystującego upominki.


Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz w dziale FAQ