Nie da się ukryć, że marka Castelli Milano wyróżnia się spośród sporej konkurencji na rynku notesów i kalendarzy. Włoskie wzornictwo, szyk, perfekcyjne wykonanie oraz dyskretny branding sprawiły, że pokochały je miliony, a limitowana seria produktów sprzedała się w mgnieniu oka. Po tak ogromnym sukcesie i doskonałym przyjęciu na rynku w Polsce, producent kalendarzy i notesów z tej serii wprowadza kolejne, zaskakujące nowości na rok 2020!

Piękny wygląd, bogate zdobienia a zarazem elegancja i prostota to cechy charakterystyczne dla Castelli Milano. Znane dotąd serie: Gold, z charakterystycznymi złoceniami na okładce i rantach bloku, oraz seria Eden z pięknymi i barwnymi motywami kwiatowymi, poszerzono o dwa nowe modele. Nowością jest eklektyczna seria Castelli Harris, z okładką o strukturze materiału – dostępna w trzech kolorach oraz seria Castelli Midnight Floral, która nawiązuje do serii Eden, niemniej, zaprojektowano ją w bardziej stonowanych kolorach. Warto dodać, że sama seria Gold, dostała także nową odsłonę – Castelli Copper, która cechuje się miedzianymi zdobieniami. To co wspólne dla wszystkich modeli, to nawiązujące do kolorystyki okładek dekoracje rantów oraz dodatków, typu gumka i tasiemka.

Małe, ale bogate wnętrze

Wszystkie kalendarze i notesy Castelli dostępne są w najpopularniejszym formacie zbliżonym do A5, czyli 13 x 21 cm. Dodatkowo w przypadku notesów, mamy do wyboru jeszcze jeden, mniejszy rozmiar o wielkości 9 x 14 cm. Podobnie jak w przypadku okładek, producent postawił na prostotę. Kalendarze Castelli posiadają, znany już układ tygodniowy, z kalendarium umiejscowionym po lewej stronie oraz częścią notatkową po jego prawej stronie. Dzięki temu rozwiązaniu, ich objętość nie „przytłacza”. Dla notesów zastosowano nadruk w kratkę, linię oraz brak zadruku. Wszystko podane na eleganckim, bezchlorowym papierze chamois.

Wymarzony prezent, także dla siebie

Takie notesy oraz kalendarze mogą być idealną wizytówką każdej firmy. Szczególnie że, tak jak wspomniano wcześniej, ich branding jest niezwykle subtelny. Zarówno kalendarze jak i notesy możemy dostać w ekskluzywnym pudełku, które idealnie uzupełnienia sam produkt. Jak wiadomo, czasami mniej znaczy więcej. Jednakże, w przypadku Castelli Milano, „mniej” to bijący po oczach, ogromny napis „PREMIUM” i za to właśnie je kochamy.
 

Zobacz dostępne wzory w katalogu: