Jeśli w trakcie poszukiwania gadżetów dla swojej firmy, przekopując się przez stosy katalogów i stron z ofertami – masz wrażenie, że już to gdzieś widziałeś, bądź realizowałeś – jest to artykuł zdecydowanie dla Ciebie! Mamy przyjemność zaprezentować Ci markę, która zaskakuje swoją pomysłowością i wszechstronnością. Markę, która stawia na funkcjonalność i nietuzinkowy design. Markę, która zapadnie Ci w pamięć! Markę D-VICE.  

Gadżety nie takie oczywiste…   

W D-Vice stawia się przede wszystkim na ciągłe dążenie do perfekcji. Dzięki połączeniu użyteczności z niebanalnym wyglądem, powstały takie klasyki jak: adaptery ładujące OCTOPUS o wyglądzie ośmiorniczek; głośniki Bluetooth BOY w kształcie sympatycznego ludzika; czy też kolekcja akcesoriów biurowych GEO o czarnych, metalicznych i geometrycznych kształtach. Co ciekawe, każdy produkt charakteryzuje się bardzo „bogatym” wnętrzem. Projektanci D-Vice wciąż udoskonalają i wydłużają żywotność technologiczną tworzonej przez siebie elektroniki. Stosowane w produkcji podzespoły są jednymi z lepszych na rynku. To one sprawiają, że sprzęt jest mniej inwazyjny i dłużej służy. Nie da się ukryć, że gadżety reklamowe D-Vice, tworzy się, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wybrednych konsumentów.    

Nietypowe rozwiązania typowych produktów

Skoro już mamy jasność, że decydując się na jakikolwiek z produktów D-Vice, otrzymamy bardzo dobrą jakość w przystępnej cenie, warto przypatrzeć się im trochę bliżej. Tutaj należy zwrócić uwagę na wspomnianą już wszechstronność D-Vice. Dla przykładu: wszędzie dostaniemy adaptery ładujące, do tego w różnych kształtach, kolorach czy z różnymi końcówkami. Ale adapter w postaci ośmiorniczki, która zdaniem wielu „ratuje życie”, to coś co wyróżnia markę D-vice. Samych modeli OCTOPUS’ów mamy do wyboru kilka: z podświetlanym logo LED, z wbudowanym power bankiem, metalizujące, silikonowe czy też z akrylową błyszczącą główka. Te budzące sympatie gadżety, to idealny sposób na sprawienie komuś prezentu a jednocześnie dyskretną reklamę firmy. Podobnie sprawa wygląda w przypadku przytoczonych głośników Bluetooth BOY. Ta niewielka figurka o ogromnych mocach dźwiękowych nie tylko fajni wygląda, ale pozwala także na jednoczesne wywoływanie zdjęć czy prowadzenie rozmów. Znajdą się również produkty dla tych, którzy cenią sobie wysmakowany wygląd. Czarna, metaliczna bezprzewodowa myszka czy też głośnik z rodziny GEO, z podświetlanymi elementami oraz podświetlanym logo LED, przyciągną uwagę niejednego miłośnika wyszukanego stylu. A wymienione powyżej to tylko niektóre z bogatej oferty produktów D-VICE.  

Niebanalny prezent o banalnym przeznaczeniu

Jeśli chciałbyś wreszcie odnaleźć ten gadżet promocyjny, który bez zażenowania przekażesz swoim klientom czy też pracownikom, wydaje się, że trafiłeś w dobre miejsce. Oczywiście możesz też szukać dalej, przewracać kolejne karty katalogów, czy otwierać nowe strony z ofertą gadżetów. Ale jedno jest pewne, produkty promocyjne D-Vice jeszcze trochę zostaną w twojej pamięci. Być może nie dziś, ale za jakiś czas wrócisz do tego artykułu i zechcesz dowiedzieć się więcej.

Możesz także zrobić to dziś, wystarczy, że napiszesz krótkiego maila do naszego biura handlowego: [email protected], a my z przyjemnością opowiemy Ci więcej o tym co zyskasz stawiając na gadżety reklamowe marki D-VICE.