Każdy z nas lubi mieć pewność, że to, co dostarczamy na co dzień naszemu organizmowi jest najwyższej jakości i zapewni nam długie i szczęśliwe życie. Nieustająca moda na zdrową żywność, ekologiczne produkty oraz coraz większa dbałość o ochronę środowiska, powodują, że na rynku gadżetów reklamowych wciąż pojawiają się nowe produkty, które mają nam w tym pomóc. A ponieważ to właśnie woda jest tym elementem, bez którego nie możemy żyć – znany producent filtrów Dafi, wprowadził poręczną butelkę z wymiennym wkładem filtrującym, którą obecnie można także personalizować pod własny użytek. 

Butelka z wymiennym filtrem   

O marce Dafi słyszał zapewne każdy, ale coraz częściej bywa o niej głośno w kontekście ochrony środowiska. To wszystko za sprawą nowego produktu – jakim są butelki z filtrem, które umożliwiają picie wody bezpośrednio z kranu, bez zbędnych konsekwencji. Dzięki zastosowaniu poddawanego wielokrotnym testom laboratoryjnym filtru węglowego, pozbywamy się nieprzyjemnego smaku i zapachu z wody kranowej, co czyni wodę smaczniejszą i zdrowszą. Warto dodać, że butelka filtrująca Dafi została wyprodukowana w całości bez szkodliwego Bisfenolu A, a jeden filtr zastępuje aż 300 półtoralitrowych butelek PET! Nie da się ukryć, że pijąc wodę z butelki Dafi w skali roku ograniczamy zużycie aż 26 kilogramów plastiku!

Różnorodność wyboru – komfort użytkowania!

Producent daje nam do wyboru aż 3 pojemności, gdzie najmniejsza została zaprojektowana z myślą o najmłodszych i ma poręczne 0,3 litra. Kolejna propozycja to 0,5 litra, która idealnie sprawdzi się na spacerach czy w pracy. Największa butelka ma 0,7 litra pojemności i jak wskazuje producent jest to doskonały wybór dla aktywnych i podróżujących. Jeśli dodamy do tego bogatą gamę kolorystyczną, każdy znajdzie swojego faworyta. Z dostępnych kolorów  mamy aż 9 opcji, a każdy kusi swoją wyjątkową nazwą, wśród nich znajdziemy: makowy, flamingowy, mandarynkowy, miętowy czy niebiański. Już same nazwy zachęcają do zakupu!

 

Sprawdzony prezent dla Twoich klientów

Nie da się ukryć, że zwieńczeniem wszelkich przedstawionych powyżej zalet jest, jak wspomniano, możliwość brandowania Dafi. Dzięki czemu, ta niezwykle praktyczna butelka, może okazać się wyjątkowym i do tego markowym prezentem dla Twoich klientów lub pracowników. A ponieważ każdy z nas lubi podarki, które sprawdzą się na co dzień, Twoje logo może towarzyszyć innym przez długie lata. A co za tym idzie, Twoja firma pozostanie w świadomości innych jeszcze dłużej.

Jeśli chcieli by Państwo poznać więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszym biurem handlowym pod adresem [email protected]