Drobny upominek od firmy jest nie tylko miłym gestem w kierunku klienta, ale to bez wątpienia bodziec motywujący go do zakupu oraz większego zainteresowania ofertą. Im atrakcyjniejszy gadżet, tym większy efekt zaskoczenia, a to współczesne społeczeństwo lubi najbardziej – efekt wow. Długopisy z indywidualnym klipem, to alternatywa dla tych ze standardowym nadrukiem, które praktycznie zalewają branżę usługową. Wyróżnić się – to cel, do którego zarówno my, jak również Wy wspólnie dążymy.

 

Długopisy w indywidualnym kształcie – ciekawie i kreatywnie

Zwykły długopis może stać się nośnikiem Twojej reklamy, być oryginalną wizytówką firmy. Długopisy z nadrukiem nadal cieszą się dużą popularnością, ale ze względu na swoją powszechność mogły się już znudzić klientom, którzy zaczynają je traktować jako kolejny gadżet reklamowy, który znajdzie swoje miejsce… na dnie szuflady. Długopisy z indywidualnym klipem będą traktowane inaczej – dlaczego? Ponieważ po prostu są inne, niby nic wielkiego, ale jednak posiadają swój wyjątkowy charakter. Klip może mieć dowolny kształt, najczęściej jest to logo firmy lub jego fragment. Marki, które jako element identyfikacji wizualnej stosują określone symbole, mogą umieścić go na długopisie w formie klipu, który nie tylko będzie oddziaływał na zmysł wzroku, ale również dotyku.

Długopis z charakterem

Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z tego, jak istotna jest spójność w prowadzonych kampaniach reklamowych. Chaos jedynie rozprasza odbiorców, którzy w pewnym momencie przestają nadążać nad zmianami. Długopisy z klipem wedle indywidualnego kształtu to sposób na zachowanie ciągłości swoich działań. Można je wykorzystać podczas targów i konferencji, a także dołączać do każdego zakupu jako upominek, którym wyrażamy wdzięczność za zaufanie. Są one niczym znaki rozpoznawcze, które jednoznacznie wskazują na konkretną firmę… firmę z charakterem.

 

 

Długopisy z indywidualnym klipem mają jeszcze jedną bardzo ważną zaletę. Dzięki zaawansowanej technologii, odpowiednim sprzętom pozwalającym na zadrukowania pełnokolorową metodą cyfrową można uzyskać dowolny kształt i kolor klipu. Będzie on identyczny  z logotypem firmy i tym samym wzmocni świadomość klienta. Najważniejsze jednak jest to, że długopis nie będzie tylko kolejnym długopisem, a ze względu na swój ciekawy oraz unikatowy wygląd stanie się praktycznym przedmiotem używanym na co dzień.

Prosta rzecz z oryginalnym elementem o dowolnym kształcie – długopisy z klipem, według indywidualnego projektu, ucieszą małych i dużych klientów, a to właśnie radość naszych odbiorców jest jednym ze składników naszej satysfakcji.