Słyszeliście o tej aferze z pozyskiwaniem angory, po której kilka sporych koncernów (takich, jak choćby H&M) wycofało ze sprzedaży produkty zrobione z tego materiału, a także całkiem zaniechało ich kupna, po to by zachować dobrą twarz, nie ryzykować społecznym ostracyzmem i nie utracić milionów klientów? To świetny przykład na strategię w sytuacjach kryzysowych – „nie wiedzieliśmy, ale teraz, gdy już wiemy, także się z tym nie zgadzamy”.

Jest wiele przykładów na to, jak bardzo zaszkodziły sobie wybrane marki działalnością, która nie dość, że nie była zaplanowana w trosce o środowisko, to wręcz wpływała niekorzystnie na jego funkcjonowanie. Według nas można takim sytuacjom zapobiec  i od początku utrwalać w świadomości konsumenta pozytywny, proekologiczny wizerunek marki bądź firmy.

Jak można to osiągnąć?

Nasza firma marketingowa – AdForce stworzyła szeroką ofertę ekologicznych produktów reklamowych, które możesz wprowadzić do swojej strategii promocyjnej, wzbogacając przy okazji lub całkowicie odświeżając swoją dotychczasową formę komunikacji z potencjalnym klientem. Przygotowaliśmy dzisiaj jeden z paru nietypowych i zachwycających eko gadżetów, które można wykorzystać w wyjątkowy sposób, a sama ich oryginalność może zdziałać dla Twojej firmy wiele dobrego.

Dziś przedstawiamy Wam…

Hamak

Kojarzy się od razu dobrze, nieprawdaż? Idylliczna przestrzeń – plaża, słońce, szum morza, czysta radość relaksu. Możemy na nim drzemać, czytać książkę, patrzeć w gwiazdy lub spędzać czas ze znajomymi sącząc kolorowego drinka. Hamak jest jednym z takich przedmiotów, który lubi chyba absolutnie każdy. Może warto powiesić go w firmie w ramach „wellnessu korporacyjnego”? Pracownicy na pewno byliby zadowoleni! 

Jak jeszcze można go wykorzystać?

Realizujesz jakieś wydarzenie pod chmurką w ramach swojej strategii marketingowej? A może chcesz podarować takie wygodne leżanki modnej klubokawiarni lub też zasilić w nie jakąś ciekawą imprezę na plaży? Pomyśl, jak duży zasięg będzie miał taki produkt z nadrukiem Twojego logo. Warszawskie knajpy nad rzeką już dawno zrozumiały, że przyciągną klientelę hamakami – w końcu kto z nas nie chciałby na takim odpocząć? Czy Wrocław też jest gotowy na wprowadzenie nowej jakości relaksu w przestrzeniach publicznych? Ludziom tego brakuje, w prosty sposób można więc wykorzystać tę niszę i zainwestować w ten sposób promowania swojej działalności. Szczególnie dlatego też, że hamak, który prezentujemy jest produktem ekologicznym, więc pomysł ten trafi idealnie do (wciąż rosnącej) grupy docelowej – uświadomionych ludzi, którzy pragną żyć w sposób zrównoważony oraz w szacunku do otoczenia zarówno lokalnego, jak i globalnego, wspierając sprawiedliwy handel. Eko trend rozprzestrzenia się coraz bardziej i niektóre firmy już dawno zaczęły to wykorzystywać. Czy Twoja jest jedną z nich?

Jeśli chcesz obejrzeć ofertę eko gadżetów AdForce, zapraszamy pod ten link:

http://www.adforce.pl/2-upominki-reklamowe/E-go-eco-ekologiczne-upominki/

Pamiętaj, że każdy gadżet może zostać obrandowany logiem Twojej firmy.

Mamy już niemal 300 eko produktów!

A o następnym nietypowym eko gadżecie można będzie przeczytać już wkrótce na naszym blogu. Zapraszamy!