Każdy z nas dobrze zna białe tablice przeznaczone do pisania po nich markerem. Stanowią one  alternatywę dla tablic kredowych, które wychodzą już powoli z użytku. W każdej firmie podczas spotkań zarówno biznesowych, jak również dotyczących nowych projektów, istnieje potrzeba zapisania i pokazania swoich pomysłów całemu zespołowi.

A gdyby tak whiteboard móc mieć od dzisiaj zawsze przy sobie jedynie w formie zeszytu?

 

Niekończący się zeszyt – miejsce na Twoje pomysły i inspiracje

infiniteBook to nic innego, jak whiteboard tylko w formie praktycznego zeszytu, czyli notesu, który będziesz miał zawsze przy sobie. Zapisujesz i wymazujesz, a przy tym zawsze masz pewność, że nie zabraknie miejsca na Twoje pomysły i niekończące się inspiracje. Potrzebujesz jedynie flamastra – może być ich kilka, w różnych kolorach – i chusteczki bądź papierowego ręcznika. Czy wyobrażasz sobie, że Twój zeszyt może być wieczny? Okazuje się, że może, a zatem infiniteBook to również oszczędność pieniędzy. Płacisz raz, a korzystasz tak długo, jak tylko chcesz.

Infinite_book_adforce_2

Dodatkowo, przyczyniasz się do ochrony naszej planety. Każda wyrzucona do kosza kartka papieru to wspieranie wycinki drzew. Na co dzień rzadko kiedy zwracamy uwagę na środowisko naturalne. Musimy jednak mieć świadomość, że kartki papieru produkowane są z drewna, które pozyskuje się z drzew wycinanych każdego dnia na całym świecie. Należy również podkreślić, że to dzięki roślinom oddychamy, a zmniejszająca się ich ilość, to mniejsza ilość tlenu dla nas i zwierząt. InfiniteBook to zeszyt wielokrotnego użytku. Podczas gdy do tej pory każdego dnia do kosza wyrzucałeś dziesiątki kartek, teraz nie wyrzucisz nawet jednej!

Infinite_book_adforce_3

Spersonalizowany infiniteBook

Każda firma ma swoje gadżety reklamowe ze swoim logiem i nazwą. Są one przeznaczone zarówno dla pracowników, jak też kontrahentów i klientów. W ten sposób budujemy świadomość marki, jak też zaufanie wśród klientów. InfiniteBook również może być takim praktycznym gadżetem, który można dowolnie spersonalizować pod kątem swojej marki. Będzie on unikatowy, wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, po prostu będzie kolejną cegiełką tworzącą Twój wizerunek. To doskonała propozycja upominku dla Twoich pracowników, jak też klientów jako motywacja do zakupu lub po prostu miły gest podziękowania za długą współpracę i zaufanie.

Infinite_book_adforce_4

Dużym atutem niekończącego się zeszytu jest jego długotrwałość. Nie jest to notes, w którym po niedługim czasie wykorzystamy wszystkie kartki ani długopis, który się wypisze. InfiniteBook używamy tak długo, jak tylko chcemy. Niemożliwe? A jednak!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zakupu: INFINITEBOOK – AdForce