Naszym zdecydowanym faworytem oraz podium wśród gadżetów reklamowych, w kategorii „piękne i użyteczne” bezapelacyjnie zajmuje nowość na rynku – chusty antysmogowe. Produkt, który cieszy oko, doskonale uzupełnia każdą garderobę i do tego chroni przed szkodliwym działaniem spalin, zanieczyszczeń. Prosty krój, najlepsze gatunkowo materiały oraz sprytnie ukryty, certyfikowany filtr, to największe – lecz nie jedyne – zalety tego produktu. Można śmiało powiedzieć, że jego uniwersalność zadowoli zarówno Panie jak i Panów. 

Świetny wygląd, komfort = skuteczna ochrona

Smog, wszechobecne zanieczyszczenia – to jeden z większych problemów współczesnego świata. Stylową odpowiedzią na ten problem są chusty i szaliki Lekko, które w innowacyjne sposób łączą funkcjonalność z designem. Jak podaje producent, zewnętrzna bawełniana tkanina zabezpiecza filtr i daje ciepło. Wewnątrz chusty znajduje się wymienny, najwyższej jakości filtr z nano-włókninami zapewniający certyfikowaną filtrację zgodną ze standardem N99. Natomiast warstwa węgla aktywnego eliminuje gazy i nieprzyjemne zapachy. Warto dodać, że zastosowana opatentowana nano-włóknina filtruje cząsteczki wielkości 0,1 mikrona. Powoduje to blokowanie wszelkich pyłków, pestycydów, kurzy, bakterii, niektórych wirusów, cząsteczek spalania z silników, czy dymu papierosowego. Skuteczność filtracji podczas testów w renomowanych laboratoriach Nelson Labs została określona na poziomie 99,97%.

Kolory, które pozwolą złapać oddech

Aby dodać pikanterii, producent kusi nas niebanalną paletą kolorów chust i szalików, które dostępne są na rynku. Odcienie szarości, beżu i antracytu sprawdzą się przy każdej stylizacji. Natomiast dla tych, którzy chcą wnieść trochę „życia” w codzienny ubiór, zaprojektowano chusty w wyróżniających się lecz stonowanych kolorach: żółtego, koralowego czy niebieskiego. Zdecydowanie ciężko się im oprzeć! Do tego wymienny filtr oraz wysokiej jakości materiał, sprawią, że Lekko zostaną z nami przez długie lata.

Chusty Lekko sygnowane Twoim logo

Niezaprzeczalnie chusty LEKKO, to także doskonały gadżet dla Twojej firmy. Podarowując go swoim klientom pokażesz, że dbasz o nich – troszcząc się o ich zdrowie oraz samopoczucie. Przekazując je pracownikom okażesz im jak są dla Ciebie ważni. Chusty Lekko sygnowane logiem Twojej firmy, znakomicie sprawdzą się jako codzienny dodatek do ubioru chroniący przed chłodem i niepogodą, w którym zawsze wyglądasz dobrze.

Jeśli chcieliby Państwo poznać więcej szczegółów, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem handlowym.