Odzież reklamowa to zupełnie inna klasa gadżetów promocyjnych. Na jej szczególnie znaczenie i funkcje ma wpływ przede wszystkim to, że pracownicy firmy ubierają się w t-shirty, kurtki czy koszulki polo z logo firmy, stając się bezpośrednio jej wizytówką. Rodzajów odzieży reklamowej jest oczywiście tyle, ile jest części naszej garderoby. Wybór nie jest zatem taki oczywisty.

 

T-shirty z nadrukiem, czyli klasycznie i uniwersalnie

To najczęściej spotykany rodzaj odzieży reklamowej, który może być jednocześnie noszony przez pracowników jako element identyfikujący ich z marką, jak również być upominkiem dla klientów i kontrahentów. T-shirty z logo mogą być prostego kroju w dowolnym kolorze z nadrukiem firmowym. Przy większych kampaniach można zdecydować się więc na tańsze produkty, jak np. bardzo popularny T-Shirt Reklamowy Gildan 64000 lub jego odpowienik o większej gramaturze T-Shirt Gildan 4100. Jeżeli t-shirty mają jednak spełniać funkcję uniformu pracowników i być przez nich noszone na co dzień, warto wybrać takie, które będą wykonane z bardziej wytrzymałe oraz solidnego materiału, czego przykładem jest t-shit B&C Exact 190 lub klasa premium marka Tee Jays i koszulka Sof-Tee TeeJays 8000. Jak widać w ofercie AdForce znaleźć można więc klasyczne t-shirty w przystępnych cenach, jak też modniejsze wzory w klasie Premium.

Koszulki polo – elegancko i z klasą

Trzeba przyznać, że szczególnie mężczyźni w koszulkach polo prezentują się naprawdę dobrze – elegancko, a jednocześnie sportowo, czyli odpowiednio na co dzień. Polówki doskonale sprawdzą się jako strój dla pracowników w bankach, biurach podróży, na lotnisku, w sklepach, a także w branży sportowej. Również tym razem najlepszym rozwiązaniem będzie wybór wysokogatunkowych koszulek polo z nadrukiem czego przykładem może być Koszulka Polo Gildan 64800. Alternatywą dla nich są polówki Polo Pique B&C ID.001 w podobnej, niskiej cenie – doskonałe zarówno dla pracowników, jak też kontrahentów. Przy kampaniach promocyjnych, na które przeznaczony mamy większy budżet, a chcemy zaskoczyć swoich klientów, godnymi polecenia są polówki marki TeeJays Polo Luxury Stretch lub Polo Klassic od producenta KustomKit.

 

Softshell i odzież sportowa – wspieramy aktywny tryb życia

Coraz popularniejszymi artykułami promocyjnymi jest odzież sportowa. Wpływ na to ma najprawdopodobniej rosnące zainteresowanie aktywnością fizyczną – coraz więcej biegamy, chodzimy na siłownie oraz jeździmy na rowerze. Odzież sportowa z nadrukiem to świetny pomysł na wsparcie kampanii firm spożywczych, klubów fitness, sprzedawców sprzętu sportowego, ale też innych branży – wszyscy możemy wspierać aktywny tryb życia.

Drobnymi upominkami może być np. bardzo popularna Damska koszulka Active Sports-T lub Damski top Active Sports marki Stedman. Podczas jesiennych kampanii świetnie sprawdzą się kurtki reklamowe takie jak: Wiatrówka reklamowa B&C lub na chłodniejsze dni Kurtka Heavy Weight. Osoby preferujące bezrękawniki również znajdą coś dla siebie np. Kamizelka Windproof marki Result  lub Kamizelka B&C. Chcąc wesprzeć klientów w przygotowaniach do górskich wędrówek, warto jest wybrać odzież softshellową, a wśród niej bezrękawnik damki lub męski marki Result Softshell Printable lub klasyczny SoftShell Core też przeciwdeszczową, oddychającą i chroniącą przed chłodem kurtkę Regatta Packaway II lub z wyższej półki Kurtkę Trekmax II.

Odzież reklamowa to coś więcej, niż jedynie promocja firmy, to przede wszystkim dawanie klientom i pracownikom jakości oraz rzeczy, które noszą na co dzień, są im potrzebne i z pewnością nie będą kolejnym gadżetem, który zostanie zapomniany na dnie szuflady dodatkowo wzbogacenie odzieży o nadruk reklamowy wzmocni rozpoznawalność marki i zapewni dodatkową reklamę.