Gadżety reklamowe godne zaszczytnego miejsca w muzeach sztuki nowoczesnej! Przekraczamy kolejną granicę w promocji marki i produktów, wychodzimy naprzeciw trendom z Europy Zachodniej, podejmujemy wyzwanie popularyzowania artykułów promocyjnych będącymi produktami użytku codziennego w niecodziennej formie.

Z paryskiego domu mody

Są na świecie producenci, którzy nie podążają przetartymi szlakami, nie korzystają z powszechnych schematów, nie naśladują innych, natomiast realizują własne wizje. Taka właśnie jest paryska firma LEXON Design, która jednoczy kreatywnych projektantów i utalentowanych rzemieślników, współpracujących wspólnie na sukces marki.

LEXON Design proponuje oryginalne produkty użytku codziennego zaprojektowane w inspiracji sztuką nowoczesną i modernistyczną. Łączy starannie wybrane materiały, unikalne formy z procesem produkcji, który jest przyjazny otoczeniu. Każdy z produktów jest bliski naszej codzienności, jednak przyjemność korzystania z niego jest czymś zupełnie nowym. Są one obecne w najbardziej prestiżowych galeriach, w muzeach sztuki nowoczesnej i… w ofercie AdForce.

Z zamiłowania do piękna, z szacunku do klienta

Nad każdym produktem pracuje projektant, który ma jasną wizję tego, jak będzie on finalnie wyglądał, jaką funkcję spełniał oraz oddziaływał na osobę, która będzie z niego korzystała na co dzień. Wśród produktów LEXON Design dostępne są m.in. wyrafinowane i eleganckie akcesoria dla kobiet, mobilne głośniki dla entuzjastów doskonałego brzmienia najmniejszych dźwięków, prostych form i mocnych kolorów, artykuły do domu, które we wnętrzach są wykwintnym akcentem dekoracyjnym, a także akcesoria do biura wyróżniające się niecodzienną formą i torby, dzięki którym codzienność w mieście i dalekie podróże napawają jeszcze większym optymizmem.

Produkty LEXON Design są wyjątkowe, ponieważ tworzą je ludzie z pasją, dla których satysfakcja z wykonanej pracy podąża ramie w ramię z zachwytem klienta. Postanowiliśmy do nich dodać coś od siebie – unikalna rzecz potrzebuje równie unikalnych dodatków. Każdy z oferowanych produktów uzupełniamy o nadruk firmowy, tworząc z niego oryginalny artykuł promocyjny, będący wsparciem dla Twojej kampanii, wyróżniającym się gadżetem reklamowym czy też ekskluzywnym upominkiem dla Twojego kontrahenta lub pracowników. Z przedmiotów użytku codziennego firma LEXON Design uczyniła dzieła sztuki, my z dzieł sztuki – wzbudzające zachwyt artykuły reklamowe.