Jeśli jeszcze o nim nie słyszałeś, ten kubek sprawi, że Twoje postrzeganie tak banalnej czynności jaką jest picie, zostanie wyniesione na zupełnie nowy, wieloaspektowy wymiar. Kubek, który został zaprojektowany przez miłośników kawy, ale także tych, którzy dbają o środowisko. Stojo, bo o nim mowa, to kubek wielokrotnego użytku, który można złożyć do dysku wielkości zaledwie 4,5 cm. Jego innowacyjny kształt a także właściwości termiczne sprawią, że Twoi klienci nie rozstaną się z nim już nigdy.

Bycie „eko” oraz dbanie o środowisko już dawno przestało być tylko modą, stało się postawą, którą kierują się także firmy utożsamiające się z tą ideą. Dlatego też, osoby odpowiadające za promocję i marketing, przy wyborze upominków reklamowych coraz częściej odchodzą od zakupu jednorazowych gadżetów, wyprodukowanych z wątpliwej jakości materiałów. Taką myślą kierowali się również twórcy Stojo, którzy zaprojektowali kubek wykonany z bezpiecznych, nadających się do recyklingu surowców, wolnych od BPA, ftalanów, ołowiu oraz kleju. Do produkcji kubka oraz stopera użyto silikonu spożywczego, natomiast pokrywka i osłonka zostały wyprodukowane z polipropylenu. To sprawia, że Stojo jest bardzo przyjazny dla środowiska.

Składany kubek stojo

Reklamuj się zgodnie z najnowszymi trendami

Trudno wyobrazić sobie lepszy nośnik reklamy, niż kubek, który Twoi współpracownicy bądź kliencie będą mieć zawsze przy sobie. Dzięki specjalnej nakładce termicznej kubek Stojo ochroni ręce przed oparzeniem gorącą kawą lub herbatą, a zimny napój pozostanie zimny tylko wewnątrz kubka. Jak zapewnia pomysłodawca, Stojo to także gwarancja szczelności, dzięki czemu jest to także świetny pomysł na prezent dla najmłodszych. Wszechstronność tego kubka, to także jego szybkie i łatwe czyszczenie. Produkt z powodzeniem możemy używać zarówno w zmywarce jak i mikrofalówce. Może być lepiej? Tak, posiadacze kubków Stojo, mogą uzyskać dodatkowe zniżki za kupno kawy w kawiarniach i miejscach promujących akcję #zwłasnymkubkiem. To wszystko sprawia, że trudno obecnie o lepszy upominek reklamowy! Kubek Stojo z nadrukiem firmowego logo staje się unikalnym gadżetem który przyciągnie wzrok każdego!

Składany kubek stojo

Postaw na różnorodność form i kolorów!

Produkt możemy dostać w dwóch pojemnościach: 355ml oraz jego większy odpowiednik o pojemności 470ml. Stojo niejednego zaskoczy swoją barwną kolorystyką. Kubek dostępny jest w intensywnych, soczystych kolorach jak: zieleń, pomarańcz, niebieski, różowy ale także stonowanych, ale również przyciągających uwagę kolorach pastelowych: miętowym, błękitnym, jasnym szarym czy delikatnym różu. Innymi słowy, każdy znajdzie swojego faworyta. Jeśli dodamy do tego możliwość znakowania produktu nawet w 4 kolorach, istnieje prawdopodobieństwo, że ten niezwykły kubek stanie się najbardziej niezwykłym gadżetem, który kiedykolwiek Państwo podarowali.

Składany kubek stojo

Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu uzyskania wyceny na składany kubek Stojo z logo Twojej firmy.
Minimalne zamówienie na kubki z nadrukiem to 100szt.