Jednym z najbardziej popularnych i uniwersalnych pomysłów na prezent jest dobry trunek, szczególnie wtedy gdy nie znamy zbyt dobrze osoby obdarowywanej. Wysokiej jakości alkohol to gwarant funkcjonalnego podarunku, który może być wyrazem uznania, podzięki czy zwyczajowym gestem, towarzyszącym odwiedzinom.

Wino, które będzie promowało Twoją firmę?

Taki pomysł na reklamę produktową ma Voyager Wine Club, który stworzył unikalną kolekcję win europejskich, południowo-amerykańskich i australijskich, pochodzących z prywatnych winnic. Marka ta proponuje nam starannie wyselekcjonowane trunki opakowane w eleganckie skrzynki lub kartoniki, na które mogą zostać spersonalizowane wyjątkowym grawerem lub nadrukiem. W ten sposób subtelnie zaznaczysz obecność swojej firmy i utożsamisz ją z wysokiej jakości produktem, który może być wręczany na różne okazje. 

Voyager Wine Club ma również w zanadrzu ofertę zawierającą mocniejsze trunki, takie jak: whisky, armagnac czy brandy. 

Pomysły z katalogu VWC na pewno celują także w różnego rodzaju akcje promocyjne – imprezy okolicznościowe, eventy czy też konferencje, targi, wyjazdy szkoleniowe lub integracyjne pracowników i wydarzenia kulturalne. Podczas takich okazji mamy szczególną szansę na subtelną autopromocję lub pozyskanie nowych klientów.