W świecie gadżetów reklamowych smycze zdają się być jednymi z najmniej ciekawych, najmniej ekscytujących przedmiotów, które rzadko kiedy możemy nazwać ładnymi. Z drugiej strony zapotrzebowanie na nie wcale nie gaśnie – smycze są niezawodnym nośnikiem reklamowym dla firm i marek z uwagi na ich użyteczność, uniwersalność i potencjał zasięgowy.

AdForce jest agencją marketingową, która poszukuje w produktach najbardziej estetycznych rozwiązań, unikalnych materiałów i oryginalnego designu, dlatego docieramy do producentów, którzy potrafią nas zaskoczyć i wprowadzić powiew świeżości do naszej oferty. Lubimy współpracować z pasjonatami oraz markami, które wyznaczają trendy i dzięki nim możemy sprawić, że Twoja firma wyróżni się na rynku.

Dzisiaj chcemy pokazać, że smycze nie muszą być ani nudne, ani nieatrakcyjne. Original Laynards stworzył unikalną serię smyczy, które nie tylko dobrze służą, ale i równie dobrze wyglądają. Nam osobiście najbardziej podoba się ta, którą wykonano z korka i bawełny – to naturalne i eleganckie połączenie, którego nikt się nie powstydzi. To nie będzie tylko identyfikujący wisior czy też „cokolwiek na klucze”, ale designerski gadżet, który przyciągnie wzrok i będzie chętnie noszony przez wszystkich. Zawsze martwiłeś się, że Twoje smycze nie będą pasowały do garniturów, ani innych eleganckich i oficjalnych strojów? Dzisiaj na szczęście możesz mieć produkt, który będzie prezentował Twoją firmę lub markę na najwyższym poziomie. 

Ta smycz proponuje nadruk na dużej bawełnianej metce. W ten sposób logo firmy będzie doskonale widoczne. Taka forma obrandowania smyczy nie zakłóci jej dobrego designu i eleganckiego wyglądu, w związku z czym będzie chętniej noszona, co zwiększy zasięg rozpowszechniania świadomości marki. Oryginalnie zaprojektowany upominek reklamowy, który wygląda zgodnie z obowiązującymi trendami, będzie bardziej pożądany  i częściej używany, co wzmocni siłę promocji.

Firma marketingowa AdForce z Wrocławia zawsze jest gotowa na szukanie nowych rozwiązań, które mogą zmienić oblicze reklamy produktowej i zwiększyć jej moc, a jednocześnie korzystnie wpłynąć na jej wizerunek i pomóc w efektywnym dotarciu do potencjalnego konsumenta. Jeżeli jesteś zainteresowany świeżymi formami promocji, zapytaj nas, jak możemy pomóc Ci osiągnąć cel w najbardziej optymalny sposób.