Portfolio

W AdForce nie ma podziałów. Naszym Klientem może zostać każdy, co potwierdza poniższe portfolio. Obsługujemy zarówno indywidualne, niewielkie projekty, jak i zlecenia korporacyjne. Prowadzisz firmę usługową? Zajmujesz się marketingiem instytucji państwowej, kulturalnej lub społecznej? Jesteś menadżerem przedsiębiorstwa produkcyjnego albo szkoleniowego? Posiadasz firmę handlową? Zarządzasz Agencją Pracy lub PR? Znalazłeś się w odpowiednim miejscu.

 

Czym jest społeczność AdForce?

Lubimy to, co robimy, a co właściwie robimy? Pomagamy i wspieramy klientów biznesowych z różnych branży, dostarczając im nie tylko pomysły na kampanie promocyjne, ale też gotowe gadżety reklamowe. Kreatywni, nieszablonowi, czasem nawet szaleni – lubimy zaskakiwać swoimi realizacjami, jednak zawsze na uwadze mamy to, czego oczekuje od nas Klient. Słuchamy jego oczekiwań, wymagań, ale też obaw, próbując następnie stworzyć coś, co spełni oczekiwania i pozwoli zapomnieć o obawach.

Poniższe portfolio jest naszą wizytówką, to pokaz naszych umiejętności, możliwości i zdolności. Zadowolony Klient to dla nas największe wynagrodzenie za wykonaną usługę, cieszymy się, że ktoś może czerpać korzyści z tego, co my robimy. Gadżety reklamowe, odzież reklamowa i wysokiej jakości druk – tym zajmujemy się na co dzień.

 

Gadżety i odzież reklamowa z Wrocławia – z kim współpracujemy?

Nieustannie potwierdzamy, że naszym klientem może być każdy i właśnie tak jest. Współpracujemy z małymi i dużymi przedsiębiorcami, realizując dla nich pojedyncze zamówienia, jak też wspierając ich regularnie w organizowanych przez nich kampaniach promocyjnych i reklamowych. To dla nas zaszczyt, że nasza odzież reklamowa i gadżety zostały wybrane przez Uniwersytet Wrocławski, co tylko pokazuje, że skutecznie podążamy za zmieniającymi się trendami. Wrocław nas lubi, a my lubimy Wrocław, na co mamy jeszcze kilka dowodów. Odzież reklamowa AdForce trafiła do studentów Politechniki Wrocławskiej, a także z naszej pomocy skorzystali organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego odbywającego się w stolicy Dolnego Śląska. Podobnych dowodów na naszą odwzajemnioną sympatię do tego miasta mamy znacznie więcej.

Zobacz przykłady naszych realizacji poniżej.

Nokia Solutions and Networks - NSN

Nokia Solutions and Networks - NSN - 1

Nokia Solutions and Networks to największy na świecie specjalista w dziedzinie transmisji szerokopasmowej w sieciach komórkowych. Firma działa w czołówce każdej generacji technologii mobilnych. Stała współpraca zaowocowała wykonaniem wielu projektów związanych z budowaniem wizerunku firmy NSN: produkcja gadżetów, odzież z nadrukiem, projektowanie i druk materiałów reklamowych i konferencyjnych.

TM Technologie

TM Technologie - 1

Koszulki promocyjne dla wiodącego polskiego producenta oświetlenia awaryjnego.

Wojdyła Business Park

Wojdyła Business Park - 1

Kompleks nowoczesnych budynków biurowych Wojdyła Business Park jest siedzibą koncernu IBM we Wrocławiu. Nasza firma prowadzi obsługę obiektu w zakresie druku materiałów informacyjnych, dokumentacji i identyfikacji wizualnej włączając w to odzież roboczą.

Erasmus Programme

Erasmus Programme - 1

Co roku w ramach programu Erasmus do Wrocławia przybywa kilka tysięcy studentów z całej Europy. Na zlecenie Biura Współpracy Międzynarodowej UWr przygotowaliśmy pakiet powitalny. Projekty wykonał Dorian Denes.

Uniwersytet Wrocławski

Uniwersytet Wrocławski - 1

Jak zapewniają hasła promocyjne Uniwersytet Wrocławski to właściwe miejsce do realizowania ciekawych pomysłów. O tym, że to prawda przekonaliśmy się realizując zamówienia publiczne na gadżety i odzież reklamową dla tej renomowanej uczelni.

Politechnika Wrocławska

Politechnika Wrocławska - 1

Dla Politechniki Wrocławskiej, jednej z największych uczelni akademickich w Polsce drukujemy koszulki dla projektów realizowanych przez studentów.

Artinus

Artinus - 1

Artinus - sklep z żywnością dla zwierząt i hodowla owczarków niemieckich zlecił nam przygotowanie firmowej odzieży wykorzystywanej na psich pokazach.

KM Auctions - KM Rent

KM Auctions - KM Rent - 1

KM Auctions, firma zajmująca się handlem oraz wynajmem maszyn budowlanych powierzyła nam przygotowanie odzieży firmowej i roboczej z nadrukiem i haftem.

Dialog

Dialog - 1

Dialog Festival to mający wieloletnią tradycję Międzynarodowy Festiwal Teatralny odbywający się we Wrocławiu. Wykonaliśmy materiały reklamowe dla VII edycji festiwalu.

Poliamid Rally Team

Poliamid Rally Team - 1

Dla Poliamid Rally Team - zespołu rajdowego z tytułem Mistrza Polski 2013 w klasie 6 przygotowaliśmy odzież reklamową dla załogi i kibiców.