Portfolio

W AdForce nie ma podziałów. Naszym Klientem może zostać każdy, co potwierdza poniższe portfolio. Obsługujemy zarówno indywidualne, niewielkie projekty, jak i zlecenia korporacyjne. Prowadzisz firmę usługową? Zajmujesz się marketingiem instytucji państwowej, kulturalnej lub społecznej? Jesteś menadżerem przedsiębiorstwa produkcyjnego albo szkoleniowego? Posiadasz firmę handlową? Zarządzasz Agencją Pracy lub PR? Znalazłeś się w odpowiednim miejscu.

 

Czym jest społeczność AdForce?

Lubimy to, co robimy, a co właściwie robimy? Pomagamy i wspieramy klientów biznesowych z różnych branży, dostarczając im nie tylko pomysły na kampanie promocyjne, ale też gotowe gadżety reklamowe. Kreatywni, nieszablonowi, czasem nawet szaleni – lubimy zaskakiwać swoimi realizacjami, jednak zawsze na uwadze mamy to, czego oczekuje od nas Klient. Słuchamy jego oczekiwań, wymagań, ale też obaw, próbując następnie stworzyć coś, co spełni oczekiwania i pozwoli zapomnieć o obawach.

Poniższe portfolio jest naszą wizytówką, to pokaz naszych umiejętności, możliwości i zdolności. Zadowolony Klient to dla nas największe wynagrodzenie za wykonaną usługę, cieszymy się, że ktoś może czerpać korzyści z tego, co my robimy. Gadżety reklamowe, odzież reklamowa i wysokiej jakości druk – tym zajmujemy się na co dzień.

 

Gadżety i odzież reklamowa z Wrocławia – z kim współpracujemy?

Nieustannie potwierdzamy, że naszym klientem może być każdy i właśnie tak jest. Współpracujemy z małymi i dużymi przedsiębiorcami, realizując dla nich pojedyncze zamówienia, jak też wspierając ich regularnie w organizowanych przez nich kampaniach promocyjnych i reklamowych. To dla nas zaszczyt, że nasza odzież reklamowa i gadżety zostały wybrane przez Uniwersytet Wrocławski, co tylko pokazuje, że skutecznie podążamy za zmieniającymi się trendami. Wrocław nas lubi, a my lubimy Wrocław, na co mamy jeszcze kilka dowodów. Odzież reklamowa AdForce trafiła do studentów Politechniki Wrocławskiej, a także z naszej pomocy skorzystali organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego odbywającego się w stolicy Dolnego Śląska. Podobnych dowodów na naszą odwzajemnioną sympatię do tego miasta mamy znacznie więcej.

Zobacz przykłady naszych realizacji poniżej.

Uniwersytet Wrocławski

Uniwersytet Wrocławski - 1

Jak zapewniają hasła promocyjne Uniwersytet Wrocławski to właściwe miejsce do realizowania ciekawych pomysłów. O tym, że to prawda przekonaliśmy się realizując wielokrotnie zamówienia publiczne na gadżety reklamowe m.in. długopisy z nadrukiem, teczki, smycze reklamowe, parasole, kubki termiczne, torby i plecaki. Realizowane były również zamówienia na różnego rodzaju odzież reklamową dla tej znanej, cenionej i renomowanej uczelni.

LG Display

LG Display - 1

LG Display jest czołowym światowym producentem ciekłokrystalicznych modułów TFT-LCD, które stosowane są w urządzeniach domowych i użytku publicznego, a także w sprzęcie medycznym. Firma wprowadziła do masowej produkcji panele z podświetleniem LED, panele OLED, panele elastyczne LCD oraz moduły 3D umożliwiające oglądanie obrazów trójwymiarowych. AdForce Wrocław od wielu lat prowadzi kompleksową obsługę wizerunkową firmy LG Display Polska wykonując wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe z nadrukiem, odzież promocyjną, a także inne niestandardowe zlecenia.

Nokia Solutions and Networks - NSN

Nokia Solutions and Networks - NSN - 1

Nokia Solutions and Networks to największy na świecie specjalista w dziedzinie transmisji szerokopasmowej w sieciach komórkowych. Firma działa w czołówce każdej generacji technologii mobilnych. Stała współpraca zaowocowała wykonaniem wielu projektów związanych z budowaniem wizerunku firmy NSN: produkcja gadżetów reklamowych, odzieży z nadrukiem, projektowanie i druk materiałów reklamowych i konferencyjnych. Obszar działania jak zawsze bardzo rozległy, począwszy od pojedynczych zleceń, aż po kompleksową obsługę i dostawę gadżetów na duże eventy firmowe, drzwi otwarte i konferencje .

Eurotrans

Eurotrans - 1

Dla firmy Eurotrans będącej jedną z największych firm transportowych w regionie Dolnego Śląska opracowaliśmy zestaw identyfikacji wizualnej corporate identity oraz wykonaliśmy szereg prac poligraficznych i produkcję gadżetów reklamowych m.in. pendrive w indywidualnym kształcie, smycze reklamowe, torby z nadrukiem, kalendarze i wiele innych

MTC - Multi Truck Center

MTC - Multi Truck Center - 1

Dla firmy Multi Truck Center zajmującej się krótkoterminowym i długoterminowym najmem naczep i ciągników przygotowaliśmy komplet gadżetów reklamowych z firmowym logo w zestawie znalazły się między innymi: breloki, kubki termiczne, notesy, smycze reklamowe, wizytowniki.

Newind

Newind - 1

Firma NEWIND działa na polach integracji systemów IT, wytwarzania oprogramowania, bezpieczeństwa i audytu informatycznego, kompleksowych usług doradczych oraz konsultingu w obszarze systemu SAP, korzystając ze wsparcia największych dostawców technologii IT. AdForce od 2012 roku prowadzi obsługę działań marketingowych i wizerunkowych firmy NEWIND.

Projekty Unijne

Projekty Unijne - 1

Oznakowanie materiałów promocyjnych dla projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej wymaga znajomości ściśle określonych zasad umieszczania logotypów i informowania o finansowaniu. AdForce posiada wszystkie wymagane zasoby, fachową wiedzę i doświadczanie gwarantujące poprawne oznakowanie materiałów dla projektów UE.

Deftrans - Defra

Deftrans - Defra - 1

Defra to marka wysokiej jakości mebli łazienkowych o nowoczesnym wzornictwie, stworzona przez lidera branży na polskim rynku – firmę Deftrans. W trakcie wieloletniego okresu współpracy mieliśmy okazję przygotować materiały marketingowe wykorzystywane podczas targów branżowych i spotkań biznesowych.

Bosch Tiernahrung

Bosch Tiernahrung  - 1

Gadżety reklamowe dla firmy Ewenement, dystrybutora karm zwierzęcych Bosch i Sanabelle w ramach tej akcji wykonaliśmy kubki termiczne, piłeczki antystresowe, notesy reklamowe i breloki.

TM Technologie

TM Technologie - 1

Ceramiczne kubki reklamowe wykonane w kilku ciekawych wzorach dla wiodącego polskiego producenta oświetlenia awaryjnego.

D+H Polska

D+H Polska - 1

D+H Polska oferuje systemy oddymiania, systemy pożarowe a także zabezpieczenia pożarowe i klapy dymowe. Przygotowaliśmy ciekawy gadżet w postaci nawilżonych ściereczek z firmowym nadrukiem.

Dialog

Dialog - 1

Dialog Festival to mający wieloletnią tradycję Międzynarodowy Festiwal Teatralny odbywający się we Wrocławiu. Wykonaliśmy materiały reklamowe dla VII edycji festiwalu.