Go Asia!

goasia

Jeśli planujesz przeprowadzenie wielowolumenowej promocji z użyciem gadżetów promocyjnych prześlij do nas zapytanie na produkcję według indywidualnego projektu.

Taka realizacja umożliwia stworzenie unikalnego produktu potrzebnego do przeprowadzenia skutecznej akcji promocyjnej na szeroką skalę. Współpracujemy z producentami, których fabryki ulokowane są w krajach Azji i Dalekiego Wschodu. Zajmiemy się nie tylko wykonaniem prototypu i zleceniem produkcji ale także stroną logistyczną oraz uzyskaniem stosownych dokumentów zezwalających na obrót towarem na terenie Unii Europejskiej. Import gadżetów z Chin oraz innych krajów Azji staje się prosty jak nigy dotąd.

W przypadku składania zapytania na produkcję na zamówienie indywidualne ważne jest precyzyjne określenie parametrów technicznych gadżetu i oczekiwanego sposobu realizacji zamówienia:

Zacznij od podania nam spodziewanej ilości zamówienia (może być kilka wariantów), podaj materiał z jakiego ma być wykonany produkt, jego rozmiary, informację o nadruku logo jaki ma zostać umieszczony na produkcie a także formę opakowania. Jeśli masz specyficzne wymogi dotyczące pakowania produktów lub inne wytyczne, konieczne opisz je w zapytaniu. Jeśli dysponujesz zdjęciem produktu lub zdjęciem podobnego produktu, który ma być przedmiotem modyfikacji, dołącz je do zapytania. To umożliwi skierowanie zapytania do odpowiednich fabryk i uzyskanie najlepszej oferty cenowej.

Standardowo realizacje indywidualne zajmują około 3 miesięcy dlatego ważne jest planowanie przedsięwzięcia z odpowiednim wyprzedzeniem. Transport odbywa się drogą morską i zajmuje on niemalże połowę czasu realizacji. Jeśli spodziewasz się realizacji w czasie od 6 tygodni do 2 miesięcy skalkulujemy koszt transportu lotniczego. Należy pamiętać, że ta forma transportu znacznie zwiększa koszt realizacji, szczególnie w przypadku ciężkich lub dużych gabarytowo artykułów.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, bezpieczeństwo i korzystne warunki finansowe transakcji.
Dzięki unikatowym produktom promocyjnym wyróżnisz się na tle konkurencji i zwiększysz sprzedaż swoich produktów.