Druk offsetowy i cyfrowy w branży reklamowej:
Rozwój technologii przyczynił się do powstania wielu technik druku, z których największą popularnością cieszy się druk cyfrowy oraz druk offsetowy. Znalazł on swoje zastosowanie również w reklamie. Wykonywane nadruki doskonale sprawdzają się w akcjach promocyjnych i marketingowych z wykorzystaniem gadżetów reklamowych. O logo i nazwę firmy można wzbogacić praktycznie wszystko.

Druk cyfrowy – realizacja od ręki Jego główną zaletą jest krótki czas realizacji zlecenia, a zatem gotowe nadruki można otrzymać praktycznie od ręki. Nie ma konieczności tworzenia formy, co przekłada się na mniejszy nakład pracy. Jest on szczególnie polecany przy mniejszych projektach, gdyż jest wtedy niezwykle opłacalny.
Drukarnia z Wrocławia wykonuje nadruki na różnych podłożach drukowych. Można w ten sposób otrzymać oryginalne artykuły promocyjne, takie jak: odzież, długopisy, kubki czy też notesy. Druk cyfrowy gwarantuje wysoką jakość wydruku, która zapewnia jego trwałość i odporność np. na ścieranie się wykonanego napisu czy też symbolu. Istnieje możliwość stosowania wielu kolorów oraz dowolnej obróbki obrazu, co znacznie ułatwia realizację, nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

Druk offsetowy – wysoka jakość wydruku Metoda ta polega na przenoszeniu obrazu z płaskiej formy drukowej na podłoże drukowe z wykorzystaniem cylindra pokrytego gumowym obciągiem. Offset obniża koszty druku wielkoformatowego i polecany jest przy realizacji większych projektów. Drukarnia z Wrocławia specjalizuje się w druku na nietypowych materiałach, dzięki czemu nadruki wykonywane są na dowolnych artykułach reklamowych. Dużą zaletą druku offsetowego jest duża swoboda w manipulowaniu kolorami. W ten sposób otrzymujemy obraz, wyróżniający się doskonałym odwzorowaniem barw i spełniający nasze oczekiwania. W przypadku nanoszenia na przedmioty loga czy też nazwy firmy jest to bardzo ważne, gdyż powinny one być identyczne jak te, które są znane klientowi. Druk offsetowy wymaga większego nakładu pracy, niż druk cyfrowy, jednak przekłada się to na jego nieco wyższą jakość.

Każdemu klientowi zależy na perfekcyjnym wydruku, który będzie idealnym odzwierciedleniem projektu, a jednocześnie będzie trwały i odporny na blaknięcie koloru bądź ścieranie. Drukarnia z Wrocławia dysponując profesjonalnym sprzętem, z pewnością będzie w stanie sprostać największym wymaganiom.