pendrive by USB Stock

Pendrive z logo - nieoceniona wartość promocyjna

Pendrive są dzisiaj powszechnie stosowanym urządzeniem, który pozwala na przechowywanie danych lub ich przenoszenie na inne sprzęty, jak komputer czy laptop. Ich powstanie spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem i już w początkowej fazie produkcji pierwszych pendrive\'ów skorzystało z nich miliony ludzi na całym świecie. Obecnie są one dostępne dla każdego, ich cena znacząco spadła, a oferta rynkowa bardzo się powiększyła. Królują one wśród prezentów dla najbliższych oraz jako gadżety reklamowe. Różnią się między sobą kształtami i kolorami, a także pojemnością i dodatkowymi funkcjami. Wszystko to sprowadza się do jednego, pendrive jest jednym z tych gadżetów promocyjnych, które przynoszą najwięcej korzyści. Oprócz tego, że należą do cenniejszych upominków, to również wiążą klienta z firmą poprzez częste korzystanie z gadżetu. Wiele osób praktycznie nie rozstaje się z przenośną pamięcią.

Wyjątkowa oferta pendrive\'ów promocyjnych

W ofercie AdForce dostępne są pendrive z nadrukiem w bardzo różnych formach i kolorach. Możemy zaproponować klasyczne gadżety w wielu wariantach kolorystycznych, elegancki pendrive połączony z długopisem, pamięć przenośną w drewnianej lub chromowanej obudowie, a także w formie płaskiej karty. Dodatkowo, wykonujemy laserowy nadruk na gadżetach oraz dbamy o profesjonalne zapakowanie upominków. Wszystkie urządzenia elektroniczne są objęte gwarancją, co zmniejsza ryzyko niekorzystnej inwestycji w akcję promocyjną. Pendrive dostępny jest w wielu pojemnościach: 1GB, 2GB, 4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB. W celu uzgodnienia ceny produktów, prosimy o indywidualny kontakt. Jest ona uzależniona zarówno od rodzaju wybranego pendrive\'a, jak również jego pojemności oraz ilości zamawianych urządzeń.

Pendrive PD-14 - Klasyczny

Na zapytanie

Różne kolory

Pendrive PD-19 - Uniwersalny

Na zapytanie

Różne kolory

Pendrive PD-19 - Z efektowną naklejką Doming

Na zapytanie

Różne kolory

Pendrive PD-19-OTG - Mobilny

Na zapytanie

Różne kolory

Pendrive PD-40 - Simple and smart

Na zapytanie

Różne kolory

Pendrive PD-55 - Classic

Na zapytanie

Różne kolory

Pendrive PD-6 Twister - Różnorodność kolorów

Na zapytanie

Różne kolory

Pendrive PD-6-OTG Twister - Mobilny

Na zapytanie

Pendrive PDc-26 - Karta - Zawsze przy Tobie

Na zapytanie

Pendrive PDc-7 - Karta - Ekspresja kolorów

Na zapytanie

Różne kolory

Pendrive PDd-7 - Praktyczny

Na zapytanie

Pendrive PDm-16 - Solidny chromowany

Na zapytanie

Pendrive PDm-4 - Więcej przestrzeni

Na zapytanie

Różne kolory

Pendrive PDs-10 Skórzany - Klasyczny

Na zapytanie

Różne kolory

Pendrive PDs-14 - Skórzany - Nowoczesny

Na zapytanie

Różne kolory

Pendrive PDs-3 - Skórzany - Więcej przestrzeni

Na zapytanie

Różne kolory

Pendrive PDslim-10 - Obrotowy

Na zapytanie

Pendrive PDslim-18 - Zaokrąglona pełnia elegancji

Na zapytanie

Pendrive PDslim-19 - Elegancja o kształcie prostokąta

Na zapytanie

Różne kolory

Pendrive PDslim-24 - Z efektowną naklejką Doming

Na zapytanie

Różne kolory

Pendrive PDslim-40 - Z efektowną naklejką Doming

Na zapytanie

Pendrive PDslim-41 - Drewniany i wysuwany

Na zapytanie

Różne kolory

Pendrive PDslim-6 - Przydatny i stylowy

Na zapytanie

Nowość

Pendrive PDslim-60 - Solidna pamięć typu slim

Na zapytanie

Pendrive z logo jest bardzo praktycznym gadżetem, który z pewnością wywoła pozytywne skojarzenia i pomoże w budowaniu wizerunku Twojej marki. Aby tak się stało, artykuły reklamowe muszą być profesjonalnie wykonane. Nasza firma od lat specjalizuje się w dostarczaniu oryginalnych produktów. Wyróżnia nas indywidualne podejście, a także innowacyjne rozwiązania. Dbamy o jakość wykonania na każdym etapie realizacji i pracujemy na zaawansowanych technicznie urządzeniach. Przy realizacji zamówienia dopasowujemy projekt do przyjętej identyfikacji wizualnej firmy, dzięki czemu pendrive reklamowy doskonale odzwierciedla charakter prowadzonej przez Ciebie działalności. Jako członek Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych wiemy, na co zwracać uwagę, by nasze wyroby z logo były nie tylko dobrze wykończone, ale również zgodne z aktualnymi trendami.
Elegancki pendrive z logo
W naszym asortymencie znajdziesz nie tylko klasyczne gadżety reklamowe, ale także eleganckie produkty przeznaczone dla ważnych gości lub kluczowych partnerów biznesowych. Efektownie prezentuje się pendrive z logo z wysokogatunkowej skóry w kolorach brązowym, białym lub czarnym. Jego konstrukcja zakończona jest magnetycznym klipsem, a całość ozdobiona grawerem laserowym. Oryginalnie wygląda także pendrive reklamowy w metalowej obudowie. Jeśli zależy Ci na tym, aby wyeksponować logo firmy, zdecyduj się na model z naklejką z żywicy epoksydowej, która pozwala na uzyskanie efektu 3D. To propozycja dla wymagających, którzy chcą zainwestować w gustowny, a jednocześnie nietuzinkowy gadżet z logo. Chętnie wybierany jest drewniany pendrive reklamowy. Wyróżnia się on nie tylko stylowym designem, ale również stosunkowo dużą powierzchnią do wypełnienia grafiką. Jego zaletą jest także wysuwana kość pamięci – model chętnie zamawiają przedsiębiorcy z okolic Wrocławia.
Pendrive reklamowy na zamówienie
Nasz asortyment jest mocno zróżnicowany, jeśli jednak chcesz otrzymać unikalny pendrive z logo, wykonamy go dla Ciebie na indywidualne zamówienie. Możemy wykonać indywidualny kształt 2D lub 3D odlewany z masy PVC. W masie możemy zatopić kość pamięci o dowolnej pamięci. W ten sposób uzyskamy unikatowy pendrive reklamowy stworzony od podstaw. Jeżeli na standardowych modelach zależy Ci na uzyskaniu fotograficznej jakości, dobrym rozwiązaniem będzie druk cyfrowy, w którym farba będzie dodatkowo utwardzona promieniami UV. Technika pozwala na otrzymanie wysokiej rozdzielczości nadruku. To doskonały pomysł, aby spersonalizować pendrive reklamowy. Jeśli zdecydujesz się na zamówienie gadżetów z elementami skórzanymi, dobrym pomysłem będzie znakowanie przy pomocy tłoczenia – to sposób na stylowy, a jednocześnie wysublimowany wzór. Efektownie prezentuje się także użycie żywicy epoksydowej, która chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi, a dodatkowo doskonale się prezentuje.
Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą elektroniczną. Możesz również odwiedzić nas bezpośrednio pod adresem: Melchiora Wańkowicza 50/1, Wrocław. Chętnie wykonamy dla Ciebie wycenę i odpowiemy na Twoje pytania. Zobacz również: Pendrive z logo