kołonotesy

Notesy reklamowe nadrukiem - gadżet przydatny w każdym biurze!

W dzisiejszych czasach wiele trzeba, aby nasz pracownik dużo chętniej przybywał do biura, wykonywał swoje obowiązki należycie i z uśmiechem na twarzy, a co za tym idzie, również lepiej pracował. Nie wystarczy adekwatna do wykonywanych obowiązków pensja i przyjazna atmosfera, dzisiaj potrzeba szczególnego zaangażowania, aby stworzyć jak najlepsze warunki do pracy. Wymagania pracowników są coraz większe, a zatem nie można lekceważyć najmniejszych ich oczekiwań i wymagań. Im lepiej się o nie zatroszczymy, tym szybciej otrzymamy satysfakcjonujące nas efekty. W naszej ofercie znaleźć można gadżety biurowe, które muszą znaleźć się w firmie oraz takie, które powinny, aby atmosfera była jeszcze bardziej przyjazna, a praca sprawiała więcej radości.
Notes reklamowy z nadrukiem logo firmy ma w dzisiejszych czasach bardzo dużą wartość dla pracownika. Jest to doskonały nośnik reklamy nawet dla najbardziej wymagających. Owszem, żyjemy w świecie skomputeryzowanym i wydawać by się mogło, że tradycyjne notesy zostały już całkowicie zapomniane. Nic bardziej mylnego! Są one coraz bardziej doceniane. Zawsze mamy je pod ręką i w każdej chwili możemy zapisać ważny numer telefonu czy termin spotkania, jak również robić notatki podczas spotkania.

Notes z nadrukiem to gadżet niezwykle uniwersalny, ma wiele zastosowań idealnie pasuje do profilu działania każdej firmy. W naszej ofercie można znaleźć wiele formatów. Klasyczne notesy zeszytowe w formacie A5, A4 wzbogacone o dodatkowe akcesoria jak gumka zamykająca, uchwyt na długopis lub kieszonka w tylnej części. Oprawy notesów również występują w kilku wariantach od standardowych twardych opraw zeszytowych po miękkie i miłe w dotyku oprawy typu moleskin. Notatniki firmowe z logotypem lub indywidualnym nadrukiem idealnie sprawdzają się również jako prezent dla Twoich kontrahentów a dodatkowo wzmacniają wizerunek firmowy poza nią.
Jeżeli poszukujesz szerokiej oferty i chcesz wybrać notesy reklamowe z nadrukiem logotypu Twojej firmy jako gadżet reklamowy zapraszamy do nas z chęcią pomożemy w wyborze.