Sport i rekreacja

Ostatnia dekada to moda na zdrowy tryb życia. Aktywność fizyczna, zbilansowana dieta, higiena umysłu, życie w zgodzie z naturą i work life balance to priorytety milionów współczesnych ludzi. W związku z tym wiele firm decyduje się wspierać bierny i aktywny wypoczynek, zarówno swoich klientów, jak i pracowników. W ten sposób mogą ich do siebie przekonać, a także poprawić wydajność swojej działalności. Przecież nie od dziś wiadomo, że w zdrowym ciele, zdrowy duch, a wysportowany i wypoczęty pracownik wykonuje swoją pracę efektywniej.

Sportowe upominki reklamowe - nie tylko dla sportowców

Sportowe upominki reklamowe to oczywiście znakomita promocja sklepów ze sprzętem sportowym. Piłki do pilatesu, maty do jogi, ręczniki z mikrofibry czy wiele innych akcesoriów mogą również służyć reklamie wszelkich klubów fitness, zajęć z jogi lub siłowni. Jednak, w myśl wspomnianej zasady work life balance, sportowe upominki reklamowe ucieszą również każdego biurowego pracownika, któremu przyda się odrobina ruchu. Wspierając swoich pracowników, nie tylko usprawniasz działanie firmy, ale zyskujesz ich oddanie i zaangażowanie. Wręczając gadżet reklamowy klientowi, warto nawiązać do jego zainteresowań. Jeśli lubi spędzać czas aktywnie, takim upominkiem w łatwy sposób zyskasz jego sympatię.

Upominki reklamowe na grill, piknik, biwak i plażę – czyli gadżety rekreacyjne

Jednak, warto dobrze przemyśleć wybór akcesoriów względem grupy docelowej. Jeśli pracownik stroni od sportu z powodu jakiejś dolegliwości, podarowanie mu skakanki może być nietaktowne. Bezpieczną opcją na upominek firmowy oraz kampanię reklamową – szczególnie w sezonie letnim – będą gadżety rekreacyjne. Zbilansowany tryb życia to przecież także czas na wypoczynek – nie tylko ten aktywny, ale też bierny. Biwakowanie, piknik lub grill z rodziną czy relaks na plaży są równie ważne, co trening na rowerze górskim. Znane na całym świecie marki, co rok, wybierają do letnich kampanii reklamowych popularne gadżety rekreacyjne. Zaliczają się do nich: dmuchane zabawki z logo, plażowe ręczniki z nadrukiem czy wielorakie akcesoria grillowe. Może i Ty spróbujesz wykorzystać je w swojej firmie?