Softshell

Softshell z nadrukiem - nowoczesne podejście do produkcji odzieży sportowej

W ostatnim czasie na rynku pojawiła się odzież sportowa zwana softshell. Wielu nie do końca zdaje sobie sprawę, czym właściwie ona jest i czym się wyróżnia spośród tradycyjnej odzieży. Wiedza na temat tego, co nowego pojawia się w świecie mody, jest niezwykle istotna przy wyborze gadżetów reklamowych. Klient oczekuje tego, co innowacyjne, obecnie powszechnie stosowane i praktyczne. Właśnie tego typu produktem jest odzież sportowa softshell z nadrukiem. Softshell jest grupą tkanin, które przeznaczone są do szycia odzieży turystycznej i wspinaczkowej. Tego rodzaju odzież składa się z trzech warstw: bielizny termoaktywnej, warstwy ocieplającej najczęściej polaru oraz kurtki zewnętrznej np. membranowej. Są to produkty wodo- i wiatroodporne. Charakteryzują się bardzo dobrą oddychalnościa, dzięki czemu sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Duże znaczenie ma również to, że kurtka softshell z nadrukiem może być noszona samodzielnie bez potrzeby zakładania pod nią dodatkowego okrycia ocieplającego.

Odzież sportowa softshell z nadrukiem w akcjach promocyjnych

Z racji tak dużego zainteresowania odzieżą sportową dobrze jest pomyśleć o niej przy okazji planowania akcji promocyjnych. Decydując się na nowoczesne materiały softshell z nadrukiem, wychodzimy naprzeciw potrzebom współczesnego klienta, który z pewnością będzie usatysfakcjonowany takim produktem. W ofercie dostępne są kurtki, bezrękawniki i bluzy. Na każdy z nich nanosimy nadruk, który będzie markowym znakiem Twojej firmy. To odzież charakteryzująca się bardzo dużą wartością, co jest równoznaczne z jej wyższą ceną. Chcąc jednak otrzymywać wymierne korzyści z prowadzonych przez siebie kampanii, trzeba mieć na uwadze takie artykuły promocyjne, które wyróżnią nas na tle konkurencji i pomagają zyskać zaufanie oraz przychylność klienta. Softshell z nadrukiem jest idealnym artykułem promocyjnym, wpisującym się we współczesną koncepcję odzieży sportowej.
Różne kolory

3 warstwowy softshell Classic

154,13 zł netto

24h
Różne kolory

Bezrękawnik Core Softshell

96,71 zł netto

Różne kolory

Bezrękawnik męski Softshell

126,01 zł netto

Różne kolory

Bezrękawnik Softshell

215,18 zł netto

Nowość
Różne kolory

Bezrękawnik Softshell Ablaze Printable

83,87 zł netto

Różne kolory

Bezrękawnik softshell Classic

101,44 zł netto

Różne kolory

Bezrękawnik Softshell Printable

76,89 zł netto

Nowość
Różne kolory

Bezrękawnik softshellowy Honestly Made Recycled

154,13 zł netto

24h
Różne kolory

Core Softshell Jacket

117,53 zł netto

Różne kolory

Damska kamizelka Flux Softshell

119,03 zł netto

Nowość
Różne kolory

Damska kurtka Hammer™ Softshell

131,01 zł netto

Nowość
Różne kolory

Damska kurtka Softshell

192,60 zł netto

Różne kolory

Damska kurtka Softshell Bionic

276,18 zł netto

Nowość
Różne kolory

Damska Kurtka Softshell Patrol

769,99 zł netto

Różne kolory

Damska kurtka Softshelll Base Layer

111,90 zł netto

24h
Różne kolory

Damska kurtka Sportshell 5000

315,45 zł netto

Różne kolory

Damska kurtka z kapturem Softest Shell

249,65 zł netto

Różne kolory

Damski bezrękawnik Softshell

215,18 zł netto

Nowość
Różne kolory

Damski bezrękawnik Softshell Ablaze printable

83,87 zł netto

Różne kolory

Damski bezrękawnik Softshell Printable

76,89 zł netto

24h
Różne kolory

Damski Hooded Softshell/women

259,63 zł netto

Różne kolory

Damski Lightweight Softshell z kapturem

302,21 zł netto

Różne kolory

Damski Lighweight Performance Softshell

262,88 zł netto

Różne kolory

Damski Smart Softshell

176,93 zł netto

Ubrania Softshell z nadrukiem są dostępne w różnych kolorach i wzorach. Oferujemy artykuły damskie męskie, dziecięce. Nasze produkty są bardzo funkcjonalne, a także lekkie i wygodne w noszeniu. Posiadają regulowane mankiety oraz inne praktyczne rozwiązania, jak np. wodoszczelny zamek, wodoodporną kieszonkę z wyjściem na kabel słuchawkowy, rękawy przegubowe, regulowane mankiety zapinane na rzep. Softshell reklamowy to doskonały pomysł na prezent dla gości lub ważnych partnerów biznesowych. W naszym asortymencie znajdują się towary sprawdzonych producentów, np. Result, Regatta, Russel Europe. Współpracujemy z zaufanymi dostawcami, dzięki czemu zapewniamy konkurencyjne stawki. Jako uzupełnienie oferty posiadamy również asortyment duńskiego producenta ID który oferuje odzież reklamową bardzo wysokiej jakości. Produkowane przez nich Softshelle reklamowe są jednymi z lepszych na rynku odzieży reklamowej w Polsce.
Jesteśmy doświadczoną firmą, która specjalizuje się w produkcji gadżetów z nadrukiem. Podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych realizacji, a jako członek Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych dokładamy wszelkich starań, by nasze wyroby reklamowe spełniały wysokie standardy. Starannie wykonujemy każde zlecenia dla przedsiębiorców z Wrocławia, a także innych regionów Polski. Stylowy Softshell reklamowy oznakowany logotypem firmowym to bardzo dobry pomysł na budowanie pozytywnego wizerunku marki a jednocześnie reklama samej firmy.
Softshell z nadrukiem na indywidualne zamówienie
Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i dobieramy technikę nadruku dostosowaną do potrzeb biznesowych. Najpopularniejszą metodą, którą stosuje się w naszej firmie we Wrocławiu jest sitodruk niestety tej techniki nie można wykorzystać na softshellach. Softshell reklamowy prezentuje się dobrze ozdabiany haftem. W tym celu używamy sterowanej komputerowo maszyny, która umożliwia wykonanie precyzyjnych wzorów i kształtów. Wycena projektów jest zależna od ilości ściegów. Bardzo dobrym sposobem znakowania wyrobów tekstylnych jest druk transferowy (ang. Heat Transfer Printing). Na specjalnym papierze termicznym drukuje się grafikę, którą następnie przenosi się gorącą prasą na właściwy materiał. Zaletą tej metody jest szczegółowe odwzorowanie kolorów i kształtów.
Jeśli chcesz zamówić wysokogatunkowe ubrania softshell z nadrukiem, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Możesz również odwiedzić naszą siedzibę osobiście. Firmę znajdziesz pod adresem: Melchiora Wańkowicza 50/1, Wrocław. Nasi konsultanci w ciągu kilku godzin przygotują wycenę. Jest ona zależna od wielu czynników. Do najważniejszych należą: nakład, ilość kolorów, miejsce nadruku, koszty transportu. Czas wykonania zleceń wynosi od 7 do 10 dni roboczych. W przypadku niestandardowych zamówień termin dostawy ustalamy indywidualnie. Towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Przed przystąpieniem do realizacji otrzymasz od nas wizualizację nadruku do zaakceptowania. Na specjalne życzenie wykonamy dla Ciebie prototyp. Zobacz również: Odzież reklamowa