Kubki reklamowe

Kubki reklamowe z logo - proste rozwiązanie, oryginalne wykonanie

To, że proste rozwiązania są jedną z najskuteczniejszych form reklamy, wiedzą Ci, którzy koncentrują się na oryginalnym wykorzystaniu ogólnodostępnych i powszechnie znanych produktów. Mogłoby się wydawać, że kubek z logo to zbyt banalny pomysł na gadżet promocyjny, jednak kiedy rozeznamy się, co oferują współczesne firmy swoim klientom, w większości przypadków dostrzeżemy, że są to właśnie kubek z nadrukiem. Jest to produkt użyteczny, a może być również oryginalny i mieć ciekawy wzór. Kubki z nadrukiem logo są trwałym produktem, co wpływa na szczególne zainteresowanie nimi wśród klientów. Nie jest to długopis, który może się wypisać czy też notes, który wykorzystamy podczas jednej konferencji. Kubek z logo będzie służył klientowi przez długi czas, przypominając tym samym o Twojej firmie i profesjonalnym podejściu do klientów.

Kubki ceramiczne, termiczne, filiżanki, kufle, szklanki...

Dawniej kubki nie powstawały w tak ciekawych formach, jak obecnie. Koncentrowano się na tym, aby spełniały swoją praktyczną funkcję i na tym producenci poprzestawali. Dzisiaj swoją uwagę skupiają również na formie. Kubki ceramiczne z logo mogą mieć różne kolory i występować w tradycyjnym lub bardziej oryginalnym kształcie. Różnią się one również wielkością, a znajdujący się na nich nadruk wykonywany jest w dowolny sposób, zlecony przez klienta. To naprawdę ogromna ilość możliwości prezentacji firmy. Kubki termiczne z nadrukiem to nawiązanie do życia współczesnego człowieka, który ciągle się spieszy, a posiłki spożywa w biegu. Ciepła kawa przyda się więc każdemu. Na pewno wiele osób spostrzegło także jak wielu ludzi przemieszcza się po ulicach z kubkiem ciepłego napoju. W ofercie mamy również eleganckie filiżanki, kufle i szklanki, a także całe zestawy zapakowane w eleganckie opakowania - idealny prezent dla prezesa i wyjątkowego klienta. Sprawdź naszą ofertę i znajdź kubki z logo dla twojej firmy!
Kubki reklamowe z logo – sposób na budowanie identyfikacji wizualnej firmy
Kubki z nadrukiem to nie tylko praktyczny gadżet, ale również skuteczny sposób na wzrost rozpoznawalności marki. W dobie, kiedy na rynku jest ogromna konkurencja, warto postawić na jednolitą strategię wizualną, która zostanie zapamiętana przez klientów, a w przyszłości może stać się czynnikiem determinującym podjęcie decyzji zakupowej. Jeśli potencjalny odbiorca będzie kojarzył firmę, chętniej zaopatrzy się w produkty dostępne w Twojej ofercie. W tym celu warto ujednolicić elementy wpływające na postrzeganie marki i zapisać wszelkie ustalenia w księdze znaków. Informacje te będą niezbędne w celu przygotowania kubków reklamowych dostosowanych do przyjętych założeń marketingowych.
Postaw na jakość, zamów nasze kubki reklamowe
Wybór kubków z nadrukiem jest ogromny. W samym Wrocławiu bardzo często powstają nowe podmioty zajmujące się gadżetami reklamowymi. Trzeba jednak starannie dobierać wykonawcę, gdyż tylko profesjonalne wywiązanie się ze zlecenia umożliwi kształtowanie pozytywnego wizerunku Twojego przedsiębiorstwa. Jeśli chcesz mieć pewność, że kubki promocyjne spełnią Twoje oczekiwania, zleć ich realizację AdForce. Jako członek Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych możemy zagwarantować, że nasze produkty będą nie tylko estetycznie wykończone, ale przede wszystkim zgodne z identyfikacją Twojej firmy.
Dbamy o jakość produkcji na każdym etapie. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technikami oraz trendami, dzięki czemu wytwarzane przez nas kubki reklamowe spełniają wysokie standardy, a także wyróżniają się trwałością. Wykorzystujemy sprawdzone komponenty oraz posiadamy nowoczesne urządzenia pozwalające na stworzenie nawet najbardziej wymyślnych kreacji. Stosujemy różne techniki druku umożliwiające uzyskanie oczekiwanego efektu. Do najpopularniejszych należą kalkomania ceramiczna i druk bezpośredni. Dobrym pomysłem jest również grawerowanie laserowe – to precyzyjna metoda, która zapewnia precyzyjne odwzorowanie detali na wyrobach reklamowych, ale dostępna jest tylko na kubkach metalowych lub sylikonowej przykrywce.
Dodatkowo oferujemy również kubki z nadrukiem metodą hydrocolor. Ta nowoczesna technologia powstała jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynkowe. Jej zastosowanie jest sposobem na uzyskanie grafik mocno nasyconych kolorystycznie. Popularnością, nie tylko we Wrocławiu, cieszą się również kubeczki z nadrukiem sublimacyjnym charakteryzującym się wyjątkową trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Jeśli chcesz, by logo Twojej firmy było wyraźnie wyeksponowane, postaw na kubki reklamowe piaskowanie z wypełnieniem kolorem. Użycie tej techniki umożliwia uzyskanie głębszych barw, a także efektu trójwymiarowości.
Jeśli zależy Ci, by klienci i partnerzy biznesowi dobrze Cię zapamiętali, zleć nam wykonanie kubków reklamowych lub innych gadżetów z nadrukiem. Pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie, które będzie korespondowało z przyjętą przez Ciebie wizją. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Możesz także odwiedzić naszą siedzibę znajdującą się pod adresem: Melchiora Wańkowicza 51, Wrocław.