Teczki ofertowe Do kalkulacji

Oferta zaprezentowana w dobrze zaprojektowanej Teczce Ofertowej nie tylko podniesie jej atrakcyjność, poprawi wizerunek oferującego, ale także pozwoli na łatwiejsze składowanie i segregowanie dokumentów, co pozwoli w odpowiednim czasie sięgnąć po te właściwe.
Drukowane przez nas teczki posiadają także miejsce na umieszczenie Biznes Kart lub Wizytówek

Popularne formaty teczek ofertowych

Standard – 1 bigowa i 2 bigowa

Standard+ – 1 bigowa i 2 bigowa

Grzbiet – bigowanie

Dzięki bigowaniu czyli dodaniu grzbietu teczka może pomieścić więcej materiałów. Dla małej ilości materiałów (kilka kartek) sugerujemy wybór teczki jednobigowej, natomiast jeśli planujesz umieszczanie większej ilości kart w teczce rozważ opcję dwubigową (5,5mm, 10mm) lub model z regulowanym grzbietem. Zobacz różnice pomiędzy teczką jednobigową a dwubigową na zdjęciach poniżej:

Gramatury papieru

Kreda mat 350g

Papier kredowy 350g – druk na tym papierze zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i dużą trwałość teczce. Jest to papier o większej gładkości niż karton 300g, ale nieco mniejszej sztywności.

Uszlachetnienie

Istnieje kilka możliwości dodatkowego uszlachetnienia teczek ofertowych:

  • Folia błysk
  • Folia mat
  • Lakier wybiórczy UV

Zastosowanie uszlachetnienia w postaci folii dodatkowo wzmacnia jej strukturę i chroni przed pęknięciami oraz zarysowaniami. Jeżeli chciałbyś aby twoja teczka była wielorazowego użytku zastosowanie folii będzie odpowiednim wyborem. Lakierem UV możemy dodatkowo pokryć

Teczki Ofertowe A4 z gumką

Znakomicie nadają się do przechowywania i przenoszenia dokumentów. Jednocześnie dobry projekt umieszczony na teczce znacznie poprawi wizerunek oferującego i podniesie atrakcyjność oferty w niej zaprezentowanej.
Duży, centymetrowy grzbiet umożliwia umieszczenie w teczce sporej ilości dokumentów formatu A4, a skrzydła z każdej strony zabezpieczają przed ich wypadnięciem. Szeroki grzbiet i gumka pozwala na proste zamknięcie teczki.

Gumka

Płaska gumka zabezpiecza teczkę przed otwarciem. Z tyłu teczki wykonane są 2 małe otwory umożliwiające zamocowanie jej w teczce za pomocą metalowej zapinki. Oferujemy gumki w dwóch uniwersalnych kolorach – czarnym i białym. Gumki dostarczane są osobno.

Grzbiet teczek z gumką

Duży, podwójnie zbigowany, regulowany grzbiet znajdujący się także na skrzydłach teczki pozwala na umieszczenie w niej sporej ilości dokumentów. Możliwość regulacji od 8mm do 24mm. Jednocześnie grzbiet jest na tyle duży, że można umieścić na nim tekst lub projekt graficzny. Pełnowymiarowe zakładki z każdej strony uniemożliwiają wypadnięcie dokumentów.posiadamy osobny wykrojnik. Teczki z gumką wykonujemy formatacie A4. Są one drukowane na sztywnym kartonie 300g dwustronnie bielonym.

Realizacja 3-4 dni robocze, z uszlachetnieniem 5 dni roboczych, z gumką 6 dni roboczych.
Teczki dostarczane w formie rozłożonej.

Jeśli jesteś zainteresowany teczkami ofertowymi lub chcesz otrzymać wycenę na druk o parametrach innych niż podane w powyższym cenniku użyj formularza znajdującego się na tej stronie do przesłania zapytania. W polu opisowym wpisz swoje wymagania.

Do kalkulacji