Nerki i saszetki

Tradycyjne nerki z nadrukiem świetnym sposobem na reklamę!

Zastanawiasz się, w jaki sposób podziękować Klientowi za zdecydowanie się na współpracę właśnie z Twoją firmą? Chcesz jednocześnie podarować mu coś praktycznego, co ułatwi mu codzienne życie z dokumentami oraz innymi ważnymi rzeczami, które zawsze chce mieć przy sobie? Postaw na znane wszystkim, wygodne i jednocześnie modne rozwiązanie. Idealnym prezentem dla Klientów – nie tylko mężczyzn będzie torba biodrowa. Współcześni mężczyźni noszą przy sobie zwykle dużą ilość rzeczy – portfel, telefon, kluczyki, dokumenty itp. Nie sposób pomieścić je w kieszeniach a nawet, jeśli – wygląda to najzwyczajniej w świecie nieestetycznie. Wypchane kieszenie to również ogromny dyskomfort. O ile kobiety świetnie sobie z takim problemem mogą poradzić za pomocą torebki, to niestety mężczyźni mają utrudnione zadanie. Warto, dlatego postawić na torby na biodro, które idealnie sprawdzą się w sytuacji, gdy torba i plecak są zbyt duże, a kieszenie zbyt małe.

Torby na biodro idealnie sprawdzą się podczas codziennego użytku. Jest to idealny sposób na bezpieczne przechowywanie dokumentów, pieniędzy, telefonu oraz wielu innych ważnych w codziennym użytkowaniu rzeczy. W zależności od Państwa potrzeb saszetki z nadrukiem mogą mieć dużo szersze zastosowanie. Torby biodrowe były popularne już w latach 90-tych – dziś wracają do mody. Nic dziwnego – są nie tylko funkcjonalne, ale i wygodne. Kilka komór bądź kieszeni pozwala na posegregowanie i oddzielenie rzeczy od siebie.

Saszetki reklamowe dla sportowców

Torby biodrowe idealnie służą podczas uprawiania różnego rodzaju sportów. Dość często wybierane są przez osoby biegające lub uczęszczające na treningi na siłowni. Dzięki nerce z logo nie będą musieli się Państwo martwić, co zrobić z kluczykiem od szafki czy też telefonem. Warto dodać, że torby biodrowe świetnie chronią rzeczy nie tylko przed zagubieniem, ale też przed zabrudzeniem – są, więc idealne dla wszystkich aktywnych osób. Niektóre saszetki wyposażone są w uchwyt na butelkę wody – dzięki niej zawsze będą mieć ją Państwo pod ręką.
Saszetki z nadrukiem stanowią również świetne rozwiązanie dla Pań, które akurat nie potrzebują zabierać ze sobą dużej torby, z niezliczoną ilością niepotrzebnych rzeczy. Wbrew pozorom saszetki mogą zmieścić wiele rzeczy, a ich minimalistyczny wzór nie zaburzy żadnej stylizacji. Idealnie sprawdzą się podczas letnich wycieczek rowerowych a dzięki przypięciu do pasa, szansa na ich zgubienie jest nikła, co jest szczególnie doceniane przez zapominalskich i roztargnionych.