Dom i ogród

Czasy, kiedy na półkach sklepowych wiało pustkami są szczęśliwie za nami. Dziś wybór mamy bardzo szeroki w każdej kategorii produktów. W związku z tym, na zakupach możemy kierować się naszym gustem. Nie jesteśmy zmuszeni do kupna tej samej zastawy, co reszta rodziny i wszyscy sąsiedzi. Co więcej, odkąd mamy wybór, lubimy się rozpieszczać i wypełniać dom przedmiotami, które uznamy za ciekawe, praktyczne i przede wszystkim ładne. Dotyczy to również akcesoriów i gadżetów.

Gadżety reklamowe do domu i ogrodu

Gadżety reklamowe to przestronna kategoria. Od dawna nie są to jedynie standardowe breloczki, parasolki czy smycze. Mogą nimi być również urządzenia domowe, przybory kuchenne i łazienkowe, tekstylia, naczynia, dekoracje czy dziecięce zabawki i akcesoria. Różnorodność tych gadżetów pozwala na dobranie ich do swojej branży i promowanie marki ze stylem. To ciekawa propozycja przede wszystkim do promocji branży wnętrzarskiej, hotelarskiej i gastronomicznej, ale nie tylko! Gadżet reklamowy do domu w formie świecy, koca lub ramki na zdjęcia sprawdzi się jako miły dodatek do świątecznego upominku firmowego w korporacjach. Bądź co bądź, dzięki szerokiemu wyborowi akcesoriów reklamowych, unikniesz tandety, którą z pewnością nie podbijesz serca żadnego klienta.

Gadżety reklamowe do domu i ogrodu z grawerem i nadrukiem

Jak większość akcesoriów reklamowych, gadżety do domu i ogrodu mogą być znakowane na różnorakie sposoby, zależnie od materiału z jakiego są wykonane. Na drewnie i bambusie zdecydowanie najlepiej prezentuje się logo wykonane grawerem. Na szkle oraz tworzywach sztucznych zalecamy nadruk. Natomiast na tekstyliach najbardziej profesjonalnie wygląda haft. Niemniej jednak, często istnieje opcja nadruku na dodatkowej obwolucie (np. na koc) lub doszycia metki z logo. Niekiedy producent udostępnia jedynie nadruk na etui/woreczku. Wybierając produkt, warto zwrócić uwagę na dostępne na stronie informacje, o możliwym miejscu nadruku. Naturalnie służymy pomocą i chętnie odpowiemy na pytania dotyczące dostępnych technik znakowania.