Torby ekologiczne

Eco torby - 100% naturalne

Torby bawełniane z nadrukiem pojawiły się na rynku kilkadziesiąt lat temu. Nie były one wtedy jeszcze tak bardzo doceniane jak obecnie. Służyły jedynie jako torby na zakupy i nikt nie zwracał uwagi na to, jak się prezentują i jak wyglądają. Dzisiaj, kiedy ekologiczne rozwiązania stały się jednym z ważniejszych trendów współczesności, a chęć wyróżnienia się i bycia oryginalnym to sposób na wyrażenie siebie, ecotorby mają swoje 5 minut. To tani sposób na stworzenie czegoś wyjątkowego i nietuzinkowego. Do ich produkcji wykorzystuje się materiały wyłącznie ekologiczne. Torby są wykonane w 100% z bawełny, jak również z płótna. Nie są już tylko nieodzownym elementem zakupów, a nosi się je na co dzień. Są doskonałą alternatywa dla plecaków i damskich toreb na ramię. Na torbach może znaleźć się dowolna aplikacja, dzięki czemu prezentują się one dokładnie tak, jak zechce klient. Mają dużą wartość marketingową i zostały docenione w dziedzinie reklamy i promocji.

Dlaczego torby bawełniane z nadrukiem?

Zastanawiając się, dlaczego warto wybrać torby ekologiczne zamiast tradycyjnych toreb, nasuwa się na myśl kilka istotnych argumentów. Gadżety reklamowe są elementem tworzącym wizerunek marki. To one przekazują konkretne wartości firmy, co nie zawsze jest świadomym zabiegiem samego przedsiębiorcy. Ekologiczne artykuły jednoznacznie wskazują na to, że firma troszczy się o środowisko naturalne, wspiera naszą planetę. Drugim argumentem jest ich cena. Ekologiczne torby bawełniane z nadrukiem są tanie i tym samym można je zakupić w większym nakładzie. Jakość toreb jest bardzo wysoka. Są wykonane z bawełny, czyli materiału, który często stosowany jest przy produkcji odzieży. Uniwersalność produktu jest jego kolejną cechą przemawiającą za jej wysoką wartością. Sprawdzą się podczas zakupów bądź wyjazdów, przeznaczone są również do pracy, szkoły i na co dzień. Ecotorby są pojemne, dlatego bez problemu pomieszczą potrzebne rzeczy, takie jak książki, notesy, dokumenty czy też portfel i komórkę. Sprawdź naszą ofertę na torby bawełniane z indywidualnym nadrukiem.

Torby bawełniane - modnie i wygodnie

Torby wykonane z bawełny to przede wszystkim połączenie wysokiej funkcjonalności z ekologicznym podejściem. Coraz bardziej popularne są torby ozdobione logo firmy, rysunkiem bądź napisem. Jest to trend, który trwa od przynajmniej kilku sezonów i wszystko wskazuje na to, że długo utrzyma się wśród popularnych gadżetów reklamowych. Przemawiają za tym liczne czynniki – przede wszystkim wspomniane zainteresowanie ekologią, które z roku na rok staje się coraz silniejsze oraz niska cena biorąc pod uwagę funkcjonalność. Użytkując torbę bawełnianą wspomagamy działania prowadzące do dbałości o środowisko naturalne. Wystarczy zamienić plastikowe reklamówki na bawełnianą torbę, a mała rewolucja okaże się strzałem w dziesiątkę! Torby bawełniane są niezwykle wytrzymałe, oraz pomieścić wiele przedmiotów, są wręcz idealne na zakupy. Zapewniają przy tym niezwykły komfort noszenia, ponieważ mają praktyczne, długie rączki, które można także założyć na ramię, a tym samym potraktować ją jako torebkę.

Torby bawełniane z nadrukiem – doskonała forma reklamy

Wydatki poniesione na reklamę nie muszą stanowić większości budżetu małej firmy. Zamiast inwestować w kanały, które niekoniecznie przynoszą spodziewane efekty, można postawić na przedmioty codziennego użytku. To z nich potencjalni klienci będą chętnie i – co najważniejsze – często korzystać. Torby bawełniane są z pewnością najlepszym z możliwych wyborów. Sięgają po nie osoby w różnym wieku, niezależnie od płci. Klient korzystając na co dzień z otrzymanej torby, ma ją w zasięgu wzroku, dzięki czemu w krótkim czasie oswaja się z logo oraz nazwą firmy. Miły upominek daje również szansę na to, że obdarowana osoba doceni gest i zwiąże się emocjonalnie z daną firmą. Torby bawełniane wyróżniają się dużą powierzchnią nadruku, którą można wykorzystać do umieszczenia treści reklamowych. Bez trudu uda się jednak nadrukować na materiał o wiele więcej elementów niż na małych gadżetach jak długopis, kubek czy notes. Możliwości jest bardzo wiele – wszystko zależy od indywidualnych preferencji oraz wymyślonej koncepcji. Im oryginalniejszy pomysł, tym bardziej zostanie doceniony przez klientów. Nasze torby bawełniane dostępne są w wielu rozmiarach. Zdecydowana większość z nich bez problemu pomieści format A4. Co więcej, każdy fason nieco różni się od siebie. Niektóre z nich posiadają dodatkowe kieszonki na zamek, umożliwiające schowanie najpotrzebniejszych rzeczy, aby mieć je pod ręką. Doskonale sprawdzą się do przenoszenia portfela czy telefonu komórkowego. Zachęcamy również do zapoznania się z pełną ofertą na torby. Znaleźć można u nas między innymi torby składane, torby termiczne oraz na plażę. Występują one w modnej kolorystyce oraz ciekawych fasonach. Większość toreb jakie można znaleźć w naszej ofercie są lekkie i łatwe do przenoszenia. Co ważne, można również prać je w pralce. Nie wymagają zatem specjalnej pielęgnacji. W takiej kategorii produktów jak torby bawełniane z nadrukiem, proponujemy bogaty wybór kolorystyczny. Paleta dostępnych kolorów w zależności od modelu jest praktycznie nieograniczona. Popularne modele występują w bogatej kolorystyce, natomiast te mniej powszechne ograniczają się do sprawdzonej kolorystyki. Taka torba to gadżet który kosztuje zaledwie kilka złotych, lecz bez wątpienia będą to dobrze wydane pieniądze na reklamę. Torby bawełniane przypadną do gustu klientom, niezależnie od obranej grupy docelowej. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty toreb bawełnianych ze specjalnym nadrukiem wykonywanym na indywidualne zamówienie. Jeżeli zależy Państwu na stworzeniu oryginalnego projektu, zapraszamy do kontaktu.