Torby, teczki i walizki

Torby, teczki i walizki z nadrukiem firmowym

Sprawdź naszą szeroką ofertę toreb, teczek i walizek! Wybierz gadżet reklamowy dopasowany do Twojej marki:
torba sportowa z nadrukiem to świetny gadżet promujący siłownię lub klub sportowy;
walizka z nadrukiem firmowym, torba na laptop czy aktówka z haftem to prestiżowy upominek dla ważnego pracownika, któremu z pewnością przyda się w podroży służbowej;
torba plażowa to natomiast częsty gadżet reklamowy w okresie letnim – jako dodatek do zakupu; natomiast torba podróżna i kosmetyczka to idealne połączenie do promocji usług z branży turystycznej.
Nadruk z Twoim logo jest zdecydowanie tańszy, jednak haft będzie prezentować się dużo bardziej profesjonalnie.

Walizka czy torba z nadrukiem?

Elegancka walizka prezentuje się szykowniej od wymiętej zwyczajnej torby podróżnej na długim pasku. W związku z tym, idealnie nadaje się do podróży służbowych. Dzięki kółkom podróżowanie z walizką to duża wygoda. Dodatkowo walizka z twardymi ściankami to bezapelacyjnie najlepsza opcja do podróżowania samolotem. Każdy wie, ile przerzucania musi przejść, a wraz z nią nasze rzeczy wewnątrz. Niemniej jednak walizka zajmuje więcej miejsca w bagażniku niż torba podróżna. Stąd tę drugą częściej wybieramy podróżując prywatnie autem. Łatwiej ją upchnąć do przepełnionego bagażnika, ponieważ jest miękka. Atutem torby podróżnej jest również jej dużo mniejsza waga od walizki. Ze względu na swój kształt i wagę często stosujemy ją jako torbę sportową i vice versa, jeśli nie potrzebujemy zabierać ze sobą zbyt wielu rzeczy.