Bidony

Butelki reklamowe idealny gadżet dla sportowców i nie tylko

Po raz kolejny słyszysz, że sport to zdrowie? Że warto stawiać na odpoczynek oraz rekreację? Zastanawiasz się jak w tym wszystkim znaleźć miejsce na reklamę swojej firmy? Postaw na gadżety reklamowe w postaci butelek z nadrukiem. To nie tylko sposób umożliwiający Ci znalezienie się blisko Klienta, ale również sposób na wsparcie ich w działaniu i dążeniu do celu oraz dodanie odrobiny motywacji!
Bidony reklamowe stanowią idealne rozwiązanie dla sportowców. Piesze wędrówki, bieganie, rowerowe wycieczki górskie a może piknik czy też rekreacyjny spacer? Bidon z nadrukiem w każdej z tych sytuacji sprawdzi się idealnie. Dzięki nim zadbasz o odpowiednie nawodnienie, które jest szczególnie ważne, zwłaszcza w okresie letnim, podczas upałów. Mając pod ręką bidon, Klient będzie miał stały dostęp do wody, napoju izotonicznego czy też innego poidła.

Butelki na upalne dni

Butelki z nadrukiem idealnie sprawdzają się podczas upalnych, letnich dni. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór butelek z logo wyposażonych dodatkowo np. we wkład chłodzący, pojemnik na owoce bądź miętę czy też wyciskarkę do soków. Nowoczesne rozwiązania, różne kształty bidonów i pojemności sprawiają, że znajdziesz odpowiedni gadżet dla każdego, nawet bardzo wymagającego Klienta. Szeroki wybór bidonów z logo sprawia, że idealnie sprawdzą się, jako forma reklamy przeznaczona dla Klientów jak i ich dzieci. Możesz wykorzystać je organizując piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka czy też spotkanie integracyjne pracowników. Przedsiębiorstwa prowadzące działalność związaną z artykułami spożywczymi mogą dołączyć je do zamówień wody i innych napojów. Butelki z nadrukiem sprawdzą się idealnie, jako gadżet reklamowy, zwłaszcza w okresie letnim, kiedy to Twoi Klienci zapewniają swoim pracownikom stały dostęp do wody.

Butelki reklamowe na wodę i nie tylko

Oferowane butelki to nie tylko sposób na ochłodę w upalne dni. Szeroka oferta plastikowych bądź aluminiowych butelek z logo sprawia, iż mogą wykorzystać je Państwo nie tylko do zimnych napoi typu woda czy soki, ale też do napoi ciepłych np. kawy czy herbaty. Dodatkowo, bidony wyposażone w słomkę idealnie sprawdzą się w przypadku gęstszych koktajli.