Produkty markowe - premium

Chiny są niezaprzeczalnie światową potęgą produkcyjną. Niestety nie od dziś wiadomo, że ta masowa tania produkcja najczęściej wiąże się z niską jakością wyrobów. Z chińskich fabryk korzystają mniejsze i większe koncerny. Oczywiście nie zawsze to co znane i markowe jest lepsze niż produkty oficjalnie „made in china”. Najczęściej płacimy za „metkę”. Niemniej jednak, w oceanie producentów znajdują się i tacy, którzy wyrobili sobie powszechnie pozytywną renomę, oferując wysokiej jakości niezawodne produkty, o jakości wartej swojej wyższej ceny.

Markowe gadżety reklamowe – premium

Część z tych znanych, cenionych producentów weszła również na rynek produktów reklamowych i oferuje swoje jakościowe wyroby ze znakowaniem klienta. W ten sposób, chcąc zaopatrzyć pracowników w wytrzymałe akcesoria z logo firmy lub wręczyć upominek firmowy z wyższej półki partnerowi biznesowemu, warto sięgnąć po oferty markowych gadżetów reklamowych. Jakość tych produktów przejawia się w trwałości i estetyce wykonania. Wiele tanich modeli szybko ulega eksploatacji w stosunku do markowych produktów służących latami. Markowe gadżety reklamowe są również porządnie wykończone – np. zeszyty szyte, a nie tylko klejone. W rezultacie daje to końcowo niezawodny produkt reklamowy – estetyczny i trwały, będący pozytywną wizytówką firmy.

Gadżety reklamowe od znanych marek

Z pewnością kojarzysz długopisy i zapalniczki marki BIC, scyzoryki od Victorinox, czy też znaną markę Pierre Cardin. Pośród naszych marek premium znalazły się również Silicon Power i Denver – producenci elektronicznych akcesoriów, Wenger – z ofertą jakościowych plecaków oraz Shwarzwolf - znany z produkcji akcesoriów surwiwalowych. Jeśli dedykujesz swoje gadżety ważnemu klientowi (np. osobie publicznej) lub partnerowi biznesowemu (o światowej rozpoznawalności), koniecznie postaw na prestiżowe produkty z tej kategorii.