Elektronika

Pędzący rozwój technologiczny w przeciągu ostatnich 20 lat zmienił rzeczywistość na podobną do futurystycznych wizji z XX wieku. Komputery obecne w każdym domu, Internet dostępny w formie wi-fi, ładowane indukcyjnie smartfony, płatności bezgotówkowe, ekrany dotykowe, pojazdy elektryczne, smarthome i wiele innych udogodnień jest dla nas codziennością, do której przywykliśmy, a wielu z nas się w niej urodziło. Nic więc dziwnego, że do współczesnego klienta, najłatwiej dotrzeć, dzięki elektronicznym gadżetom oraz dedykowanym do nich akcesoriom!

Elektroniczne gadżety i akcesoria reklamowe dla vlogerów z pokolenia Z i Alfa!

Kiedyś dzieci pragnęły w dorosłym życiu zostać strażakami, lekarzami lub baletnicami. Dzisiaj większość chce być influencerami i vlogerami, jak ich niewiele starsi idole. Pokolenie Z i Alfa, walczy od najmłodszych lat, by zaistnieć w Internecie. Nic dziwnego, że zainteresowanie na elektroniczne akcesoria do nagrywania video - takie jak kamerki, mikrofony, słuchawki czy specjalne oświetlenie - ciągle rośnie, a producenci podsycają tę potrzebę oferując coraz ciekawsze nowości. Młodzi ludzie uwielbiają otaczać się elektronicznymi gadżetami i dodatkami do nich, dlatego wykorzystanie ich do promocji marki wśród młodzieży jest trafionym pomysłem! Świetnie sprawdzą się również na przeróżnych festiwalach muzycznych!

Gadżety i akcesoria elektroniczne jako upominek firmowy

Młodzież lubi elektronikę, ale prawdziwymi gadżeciarzami są dopiero 30/40-latkowie, których stać na otaczanie się elektronicznymi „zabawkami”. Towarzyszą nam one na każdym kroku, nie tylko w domu, ale również w pracy. Co za tym idzie - mogą być świetnym upominkiem firmowym i nośnikiem reklamy. Pendrive’y, ładowarki indukcyjne lub powerbanki ze znakowaniem dla firm to tylko niektóre propozycje. Do elektronicznych gadżetów zaliczamy również sprzęt oraz akcesoria audio i video - czyli słuchawki, głośniki oraz kamerki. Nie mogło tu też zabraknąć gogli VR oraz dronów. Wszystkie te drobiazgi nadają się do różnorodnego znakowania nadrukiem lub grawerem, dzięki czemu możesz obdarować klienta lub partnera biznesowego unikatowym firmowym upominkiem dla zapalonego gadżeciarza!