Torby laminowane Do kalkulacji

Papierową torbę może zrobić każdy. Wystarczy zwykły papier, sznurek i trochę kleju. Nam to jednak nie wystarcza. Wiemy, że trzeba się skupić na każdym etapie produkcji, by zdobyć satysfakcję Klienta i zrealizować każdy, najwymyślniejszy projekt. Zaproponujemy Państwu produkt dopasowany do potrzeb i budżetu, doradzimy w sprawie rodzaju papieru, jego faktury i dodatków. A graficy dopracują parametry techniczne, aby projekt był gotowy do produkcji. Tak powstanie torba, która połączy w sobie elegancję, funkcjonalność i precyzję wykonania.

Nasze torby wyróżniają się wśród innych, a jednocześnie są praktyczne i trwałe. Wiedzą o tym nasi Klienci reprezentujący różne branże. Ich inwencja w połączeniu z naszym zaangażowaniem umożliwia nam wyprodukowanie toreb, które podobają się wszystkim i które może mieć każdy. Dla nas torba to dbałość o szczegóły, papier o odpowiedniej sztywności, dobrana długość sznurka, druk na najwyższym poziomie. Torby papierowe są bardziej eleganckie i prestiżowe niż ich foliowe odpowiedniki. Często bywają nawet gadżetem świadczącym o dobrym stylu i dbałości o wizerunek danej firmy. Dbamy o to, aby był on zawsze na najwyższym poziomie.

Jeśli jesteś zainteresowany torbami laminowanymi z nadrukiem użyj formularza znajdującego się na tej stronie do przesłania zapytania. W polu opisowym wpisz swoje wymagania.

Do kalkulacji